Widok gór wchodzących do morza

Widok gór wchodzących do morza nie jest charakterystyczny dla obszaru Polski. Jest to krajobraz nasuwający skojarzenia raczej z południem Europy oraz Afryką. Jednakże, istnieje miejsce, w którym możemy w naszym kraju spotkać efekt podobny. Jest nim Solina. To właśnie tutaj bowiem szlaki Bieszczad spotykają się z najpiękniejszymi jeziorami, przy których stworzony został kompleks Villas & Spa, Solinianka. Gwarantujemy, iż okażemy się najlepszą alternatywą wypoczynku. Zachęcamy do odwiedzania oraz rejestracji.

Góralskie chaty do wynajecia

Oferujemy luksusowe obiekty mieszkalne, idealne dla miłośników natury i sportów zimowych. Proponujemy drewniany domek w górach na sylwestra, ferie lub wyjazd na narty. Obiekt znajduje się w pięknej okolicy, a dzięki swojej dużej powierzchni będzie dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi lub zorganizowanych wyjazdów firmowych.

Drewniane kwatery do wynajęcia

Jeżeli szukają Państwo atrakcyjnego miejsca na spędzenie letnich wakacji lub zimowych ferii serdecznie polecamy nasze domki całoroczne w Beskidzie Śląskim. Dla wszystkich amatorów narciarstwa oraz pieszych wycieczek będzie to idealna oferta i szansa na przeżycie niesamowitych przygód w otoczeniu przepięknych górskich krajobrazów.

Relaks w górach

Najlepszy wypoczynek jest możliwy tylko w miejscu eleganckim i doskonale zorganizowanym, czyli w takim miejscu jak nasz hotel SPA. W górach można całe dnie spacerować, można chodzić na długie piesze wycieczki wzdłuż gór i można zwiedzać ciekawe miejsca. Po całym, pełnym wrażeń, dniu trzeba jednak odpocząć. W naszym hotelu mogą Państwo zjeść pyszne posiłki i skorzystać z ekskluzywnej oferty naszego eleganckiego salonu SPA. Naprawdę warto nas odwiedzić! Jesteśmy przekonani, że zakochają się Państwo w naszym hotelu!

Jeżeli planujesz weekend w Gdańsku z dzieckiem, koniecznie sprawdź naszą ofertę pakietu - pobyt ze śniadaniem i animacjami dla dzieci! Odpoczniecie, spędzicie czas w rodzinnej atmosferze oraz zapewnicie swoim pociechom rozrywkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym hotelem i zachęcamy do rezerwacji.

Pensjonat w zimowej stolicy

Jeżeli liczycie państwo na najlepsze spędzenie urlopu latem lub zimą, zapraszamy do Willi Halka - noclegowni znajdującej się w centrum Zakopanego. Oferujemy komfortowe pokoje, niskie ceny i rodzinną atmosferę, zapraszając każdego naszego gościa do skorzystania z niezwykłych atrakcji zimowej stolicy Polski.