http://fsfoto.pl/

Specjalizujemy się w sprzedaży akcesoriów foto. W naszej hurtowni znajdziecie Państwo szeroki wybór najlepszych produktów w najbardziej atrakcyjnych cenach. Dzięki wykorzystaniu naszych toreb, plecaków możliwe jest zabezpieczenie sprzętów przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych czy urazami mechanicznymi. Pozwalają one także na łatwe przenoszenie sprzętu na plany zdjęciowe. Dostępne są u nas także statywy, kraty pamięci, pozwalające na przechowywanie zdjęć oraz inne akcesoria dla amatorów i profesjonalistów.

Odzoby z wikliny

Sklep internetowy oferuje ozdoby takie jak serca wiklinowe. Takie dekoracje mogą znaleźć zastosowanie na przykład na ślubach i weselach, jako elementy bukietów lub zdobienia krzeseł lub stołów. Jednak można nimi równie dobrze udekorować dom lub werandę. Duży wybór rozmiarów i kolorów pozwoli dobrać dekorację na każda okazję.

Drukarnia wywołująca fotografie

Przeniesienie cyfrowo zapisanych wspomnień na papier jeszcze nigdy nie było takie proste. Odwiedź naszą stronę i sprawdź, co daje wywoływanie zdjęć. Cennik - atrakcyjny i dopasowany do wymagań klientów to zdecydowany atut tej oferty. Wydrukuj swoje fotografie i ciesz się nimi codziennie, bez konieczności uruchamiania komputera.

Wynajmiemy sprzęt do zdjęć

Jesteśmy studiem, które pomaga realizować projekty filmowe oraz zdjęciowe dostarczając wyposażenie najwyższej klasy. Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego oznacza dla Ciebie masę korzyści: mamy aparaty oraz kamery od znanych marek oraz oświetlenie, które zadba o jakość zdjęcia. Dajemy gwarancje, że będą wyglądać jak z okładki!

Książki z drugiej ręki

To zestaw lektur i podręczników zarówno do szkoły podstawowej, jak i liceum. Skup książek online to doskonałe rozwiązanie na nabycie książek w niższej cenie. To także ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu zdolne do ponownego użytku egzemplarze wciąż są w obiegu, a my oszczędzamy zarówno pieniądze, jak i papier!

Prezentacja zdjęciowa domów i mieszkań

Dobrze wykonane zdjęcia mieszkań i domów to klucz do sukcesu podczas sprzedaży. Ogłoszenia zyskują dzięki nim na atrakcyjności, co skutkuje zwiększeniem zainteresowania. Moja warszawska firma oferuje kompleksową usługę jaką jest fotografia nieruchomości. Zajmuję się uwiecznianiem nie tylko obiektów mieszkalnych, ale również komercyjnych i architektury. Jestem także w stanie wykonać prezentację lokalu przy pomocy tzw. spaceru po nim. Jest to jedna z najbardziej zachęcających form.

fvideofilmowanie dronem

Człowiek rozpoczął opanowywanie przestworzy już pod koniec XIX wieku, jednak dopiero duży boom technologiczny u progu XXI wieku, przyczynił się do stworzenia pojazdów i urządzeń latających, które są sterowanie zdalnie. Firma Foto-Wrzosy oferuje filmowanie z drona. Jest to oferta szczególnie atrakcyjna podczas organizacji kampanii reklamowych, czy też kręcenia teledysków lub reklam. Nasze materiały nagrywamy w najwyższej jakości HD i 4K. Posiadamy stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu, zapraszamy!