Usługi transportowe osób

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w ramach których znajdziecie liczne przewozy do Niemiec, jakie są realizowanymi przez naszych doświadczonych i sprawdzonych kierowców. Możecie skorzystać z naszego transportu jako klienci indywidualni, a także zorganizowane grupy czy firmy, w celach służbowych, prywatnych czy turystycznych. Podejmujemy się realizowania szybkiego, terminowego, a zarazem bezpiecznego dostarczania osób do wybranego miejsca w obsługiwanych przez nas krajach Europy Zachodniej.

Sebo-Trans - przewozy międzynarodowe

Wybierasz się za naszą zachodnią granicę do pracy, z wizytą do znajomych czy w celach turystycznych? Jedziesz sam lub w grupie zorganizowanej? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Sebo-Trans, której specjalnością jest profesjonalny przewóz osób do Niemiec lub w przeciwnym kierunku. Zapewniamy komfortową, bezpieczną i szybką podróż w klimatyzowanych, prowadzonych przez doświadczonych, zawodowych kierowców busach. Wyjazdy odbywają się kilka razy w tygodniu, a ceny biletów są bardzo atrakcyjne.

Pojemniki na paliwo

Nasz sklep internetowy oferuje swoim klientom funkcjonalne zbiorniki na olej napędowy, które wykorzystywane są przede wszystkich w gospodarstwach rolnych, warsztatach, zakładach produkcyjnych oraz wielu innych gałęziach przemysłu. Pojemniki przechowujące paliwo posiadają specjalną konstrukcję, dzięki czemu z powodzeniem magazynują ciecze zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. Nasi specjaliści zapewniają fachowe doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu.

Przewozy towarów na trasach międzynarodowych

Szukacie Państwo sprawdzonego partnera w zakresie transportu międzynarodowego towarów wszelkiego typu? Firma STANWEX I działa na rynku od ponad 27 lat, współpracując z polskimi eksporterami i importerami, a także z koncernami zagranicznymi. Przewozi zarówno artykuły spożywcze, jak i środki chemiczne, materiały budowlane, papier, opony, leki i wiele innych.

Samochody do transportu pod wynajem

Jeżeli potrzebujecie państwo doskonałego auta transportowego do dużych ładunków, w naszej gdańskiej wypożyczalni samochodów dostawczych z pewnością znajdziecie idealne dla siebie pojazdy. Oferujemy szeroki wybór środków transportu - nowoczesnych, posiadających pełną dokumentację oraz niezawodnych na trasie.

Wynajem samochodu zastępczego po wypadku

W ofercie profesjonalnej wypożyczalni samochodów ASAP rent znajdziecie Państwo szeroki wybór pojazdów takich marek, jak Toyota, Fiat, Opel, Audi, Mercedes, Chrysler, Citroen oraz BMW, dostępnych na bardzo atrakcyjnych warunkach. Proponujemy również auto zastępcze z OC sprawcy wypadku, jeśli Państwa samochód został w jego wyniku uszkodzony i oczekujecie na jego naprawę. Zgodnie z polskim prawem koszt takiej usługi jest pokrywany przez towarzystwo ubezpieczeniowe osoby odpowiedzialnej za kolizję.

Weźmiemy od Ciebie używany samochód

Twój samochód ma już swoje lata, chciałbyś go sprzedać, jednak szkoda Ci czasu na wystawianie ogłoszeń na portalach motoryzacyjnych? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną ofertę. Auto Handel Centrum Krotoski-cichy Sp.j. oferuje skup aut. Czekamy na wszystkich zainteresowanych klientów z województwa śląskiego w naszym częstochowskim salonie.

Firma transportowa - Czarter Lwówek Śląski

Wiele osób decyduje się na zmianę środka lokomocji, kiedy podróże samolotem są częste, a pieniądze na nie rujnują stan konta. Wówczas warto zgłosić się do firmy Czarter Lwówek Śląski i zamówić miejsce w autokarze, który kierowany przez doświadczonego pracownika zawiezie nas w wybrane miejsce w UE. Busy do Monachium wyjeżdżają regularnie, w wyznaczone przez klienta miejsce. Do przewozu osób podchodzimy profesjonalnie.

Paliwa i oleje

Szukasz firmy, z którą mógłbyś świetnie współpracować? Prowadzisz stację benzynową lub też inne przedsiębiorstwo z tym związane? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa Olkop. To właśnie oni zajmują się sprzedażą paliw, a także olejów silnikowych, płynów, kosmetyków i wielu innych tego typu produktów. Współpracują między innymi z takimi firmami jak Lotos czy PKN Orlen i zawsze dotrzymują wcześniej ustalonych terminów dostaw. Proponują niezwykle konkurencyjne ceny.

Korzystając z bogatych doświadczeń i wykwalifikowanych pracowników, świadczymy usługi transportowe z Polski do Wielkiej Brytanii. Posiadamy do dyspozycji wysokiej jakości pojazdy dostawcze, ciężarowe oraz busy, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować różnorodne, nawet największe zlecenia. Oczywiście w najwyższym komforcie i bezpieczeństwie, indywidualnie podchodząc do każdego klienta.

Kompensatory gumowe w niskiej cenie

Firma zajmująca się uszczelnieniami technicznymi proponuje wysokiej jakości kompensatory, w tym kompensatory gumowe. Wytwarzane przez nas kompensatory gumowe są wykonane z wysokiej jakości kauczuku – materiału zarówno elastycznego, jak i trwałego. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny i terminowość wykonywania zleceń.

Profesjonalny komis aut

Na stronie internetowej truckcomplex.pl czeka na Ciebie oferta firmy zajmującej się skupem samochodów ciężarowych. Zapewniamy atrakcyjne stawki, uczciwą współpracę i całkowite powodzenie transakcji. Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się, że warto nam zaufać. Zachęcamy do kontaktu lub wypełnienia formularza dostępnego na stronie.