Usługi transportowe osób

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w ramach których znajdziecie liczne przewozy do Niemiec, jakie są realizowanymi przez naszych doświadczonych i sprawdzonych kierowców. Możecie skorzystać z naszego transportu jako klienci indywidualni, a także zorganizowane grupy czy firmy, w celach służbowych, prywatnych czy turystycznych. Podejmujemy się realizowania szybkiego, terminowego, a zarazem bezpiecznego dostarczania osób do wybranego miejsca w obsługiwanych przez nas krajach Europy Zachodniej.

Samochody do transportu pod wynajem

Jeżeli potrzebujecie państwo doskonałego auta transportowego do dużych ładunków, w naszej gdańskiej wypożyczalni samochodów dostawczych z pewnością znajdziecie idealne dla siebie pojazdy. Oferujemy szeroki wybór środków transportu - nowoczesnych, posiadających pełną dokumentację oraz niezawodnych na trasie.

Paliwa i oleje

Szukasz firmy, z którą mógłbyś świetnie współpracować? Prowadzisz stację benzynową lub też inne przedsiębiorstwo z tym związane? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa Olkop. To właśnie oni zajmują się sprzedażą paliw, a także olejów silnikowych, płynów, kosmetyków i wielu innych tego typu produktów. Współpracują między innymi z takimi firmami jak Lotos czy PKN Orlen i zawsze dotrzymują wcześniej ustalonych terminów dostaw. Proponują niezwykle konkurencyjne ceny.

Profesjonalny komis aut

Na stronie internetowej truckcomplex.pl czeka na Ciebie oferta firmy zajmującej się skupem samochodów ciężarowych. Zapewniamy atrakcyjne stawki, uczciwą współpracę i całkowite powodzenie transakcji. Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się, że warto nam zaufać. Zachęcamy do kontaktu lub wypełnienia formularza dostępnego na stronie.

Wypożyczalnia aut

Zamierzasz wybrać się z rodziną na wakacje, a Twój pojazd niespodziewanie uległ awarii? Nic się nie martw! Nasza firma oferuje wynajem samochodów po kompleksowym przeglądzie. Z racji lokalizacji naszej wypożyczalni naszymi Klientami są przede wszystkim mieszkańcy Śląska. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług osoby z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i sąsiednich miast.

Systemy pneumatyczne do aut dostawczych

Czy poszukują Państwo rozwiązania, które znacznie poprawi komfort jazdy w pojeździe dostawczym, nawet jeśli będzie on przewoził duże ilości towaru? Jeśli tak, to zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi na stronie internetowej Automan zawieszeniami pneumatycznymi, wpływającymi pozytywnie na wzmocnienie resorów. Systemy te konstruowane są z podzespołów o doskonałych parametrach technicznych, co przekłada się na ich użytkowość. Ułatwiają zniwelowanie odczuwalnych w kabinie wstrząsów, a także bardzo dobrze amortyzują.

Auto złom i skup pojazdów

Tylko skup samochodów, który oferujemy, może zapewnić właśnie Tobie najlepsze rozwiązania z zakresu sprzedaży swojego samochodu. Oferowane przez nas warunki współpracy, to połączenie przede wszystkim kupno samochodów za gotówkę, profesjonalizm w każdym calu oraz fachowa wycena auta. Zapraszamy do kontaktu!

Dla lepszego zabezpieczenia tego, co pod maską wozu

By samochód dobrze działał, a silnik się nie przegrzewał, należy dbać o wszystkie podzespoły. Dlatego proponujemy Państwu filtry płynów chłodzących, które nie tylko wychwytują zanieczyszczenia, ale także przeciwdziałają rdzewieniu. Wzbogacone o inhibitory korozji dbają o szczelność i trwałość przewodów.

Jak bezpiecznie przewozić paliwo

Jeśli chcemy przetransportować substancje takie jak olej napędowy lub benzyna, to niezbędny będzie przewoźny zbiornik do paliwa. Będziemy go najczęściej wykorzystywać do transportu substancji w miejsca, gdzie pracują, np. maszyny rolnicze lub budowlane. Produkujemy zasobniki o różnych pojemnościach tak, żeby każdy znalazł odpowiedni dla siebie.

Naprawa pojazdów

Kompleksowa obsługa, usługi naprawcze oraz serwis samochodów ciężarowych to usługi, jakie wykonuje nasza poznańska firma. Posiadamy wysokiej jakości narzędzia oraz sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu naprawa przebiega szybko i skutecznie. Naszym klientom oferujemy również usługi takie jak holowanie pojazdów do naszego warsztatu.