Samochody do transportu pod wynajem

Jeżeli potrzebujecie państwo doskonałego auta transportowego do dużych ładunków, w naszej gdańskiej wypożyczalni samochodów dostawczych z pewnością znajdziecie idealne dla siebie pojazdy. Oferujemy szeroki wybór środków transportu - nowoczesnych, posiadających pełną dokumentację oraz niezawodnych na trasie.

Paliwa i oleje

Szukasz firmy, z którą mógłbyś świetnie współpracować? Prowadzisz stację benzynową lub też inne przedsiębiorstwo z tym związane? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa Olkop. To właśnie oni zajmują się sprzedażą paliw, a także olejów silnikowych, płynów, kosmetyków i wielu innych tego typu produktów. Współpracują między innymi z takimi firmami jak Lotos czy PKN Orlen i zawsze dotrzymują wcześniej ustalonych terminów dostaw. Proponują niezwykle konkurencyjne ceny.

Sprzedaż części do pojazdów

Dobra jakość w świetnej cenie jest możliwa jeśli zdecydujesz się zamówić szyby oferowane przez nasz sklep online. Doskonale wiemy, że kierowcy cenią sobie sprawdzone wyposażenie, dlatego oferujemy jedynie oryginalne produkty. Wysyłając zamówione przez klientów przedmioty starannie je pakujemy i odpowiednio zabezpieczamy tak, aby uchronić je przed uszkodzeniem.

Przedstawicielstwo fiksalne

Nasza agencja odpowiada za profesjonalną obsługę fiskalną klienta oraz jego towaru podczas spedycji towaru na terenie całego kraju. Urząd celny mieści się w Świecku i zapewnia nie tylko kompleksowe doradztwo, ale także sprawdzenie wagi pojazdu i przygotowanie dedykowanych dokumentów. Nasze usługi realizowane są także w Niemczech i Holandii.

Szkoła jazdy

Jeżeli chcesz się zapisać na kurs prawa jazdy w Grudziądzu, koniecznie skorzystaj z oferty naszego ośrodka szkolenia kierowców Sampol, która znajduje się wysoko na listach zdawalności w naszym mieście. Organizujemy zajęcia na kategorię A1, A, B, B1, BE, C, CE oraz D, dzięki czemu z nami nauczysz się prowadzić motocykl, samochód, ciężarówkę lub autobus.

Pojemniki paliwowe

Dostarczamy klientom wytrzymałe oraz uniwersalne pojemniki na zróżnicowane ciecze oraz środki chemiczne. Zbiornik dwupłaszczowy na paliwo pozwala bezpiecznie transportować materiały ciekłe palne i niepalne, a parametry te są potwierdzone przez międzynarodowe normy jakości, a także użycie trwałych tworzyw.

Budujemy myjnie samochodowe

Zapraszamy na stronę firmy czysto, której specjalnością jest budowa myjni bezdotykowej. Oferujemy Państwu profesjonalne i stabilne konstrukcje, które stanowią doskonałe uzupełnienie stacji paliw, stacji diagnostycznej, zakładu naprawczego, jak również parkingów przy supermarketach. Są to niezwykle popularne wśród kierowców produkty, dzięki którym możliwe jest szybkie i sprawne wyczyszczenie swojego auta. Budowa myjni to zadanie dla profesjonalistów, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania właśnie z naszej oferty.

Usługa regeneracji sprzęgła - Hukałowicz

Jeśli potrzebna jest Państwu fachowa i szybko wykonana regeneracja sprzęgła zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy nie tylko dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, ale także dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i metod zapewnią odpowiednią kondycję Państwa samochodowi. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o to, by każda część w Państwa samochodzie stanowiła najmocniejszy jego punkt, dzięki czemu zapewni mu dłuższą żywotność i lepszą wydajność oraz zapewni bezpieczeństwo.

Car spa Kalisz

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w ramach których świadczony jest Auto detailing. Kalisz stanowi miasto, gdzie możecie Państwo skorzystać z naszych usług, w ramach których możliwe jest bezlakierowe usuwanie wgnieceń w Państwa samochodzie czy innych pojazdach. Zapraszamy do sprawdzenia czym jest Auto detailing w Kaliszu.

Transport kontenerów Poznań

Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które zakupiły lub wynajęły u nas kontener są również nasze dodatkowe usługi. Do każdego zakupu proponujemy również skuteczny transport kontenerów. Nasze usługi odznaczają się profesjonalizmem i rzetelnością, ponieważ zależy nam na spełnieniu oczekiwań każdego klienta. Proponujemy zatem nie tylko świetne produkty, ale również dodatkowe usługi. Transport odbywa się w idealnych warunkach - tak jak nasza współpraca. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Zamiennik soli drogowej

Zima to czas, w którym poruszanie się po ośnieżonych powierzchniach jest trudne zarówno dla pieszych, jak i uczestników ruchu drogowego. W takich sytuacjach stosuje się sól drogową, ale nie tylko. Idealnym zamiennikiem jest chlorek magnezu, który znajduje podobne zastosowanie. Skutecznie roztapia śnieg i lód przy temperaturach poniżej 35 stopni. Dodatkowo pierwiastek ten jest bardziej przyjazny środowisku i nie przyczynia się do powstawania korozji.

Usługi spedycyjne

Zapraszamy serdecznie do poznania oferty naszej firmy transportowej. Obszarem naszej działalności jest logistyka, a siedziba firmy znajduje się w Bydgoszczy. Zainteresowanych współpracą Klientów zachęcamy do spotkania i obejrzenia dostępnej floty samochodów przewozowych. Pracujemy w Polsce oraz międzynarodowo.

Konserwacja infrastruktury drogowej

Jesteśmy renomowanym importerem ciężkiego sprzętu do konserwacji przestrzeni miejskiej. W naszej ofercie dostępna jest zamiatarka drogowa oraz wiele innych maszyn do letniego utrzymania infrastruktury komunikacyjnej. Nasze pojazdy pochodzą wyłącznie od renomowanych dystrybutorów i producentów motoryzacyjnych.

Niektóre zabrudzenia są niezwykle trudne, uciążliwie i wymagające zarazem. Problemem trudnych do usunięcia plam jest nie tylko ich trwałość, ale również konieczność wykorzystania takich środków i metod, które z jednej strony pozwolą pozbyć się zabrudzenia, z drugiej - nie będą zagrożeniem dla struktury i atrakcyjnego wyglądu materiału. Dlatego też nasza firma proponuje m.in. pranie tapicerki samochodowej. Jesteśmy w stanie zająć się przeprowadzeniem prac porządkowych w każdym typie pojazdu - od osobowego, po dostawczy.

Potrzebna Ci laweta w mieście Zgorzelec? Zadzwoń do nas już teraz! Oferujemy autolawety wraz z kierowcą, która zjawi się pod wskazany adres oraz dostarczy Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce. W zakresie naszych usług jest również przegląd i naprawa - udaj się do naszego warsztatu i skorzystaj z pomocy doświadczonego mechanika.

Przyczepy przystosowane do sprzedaży

Jesteśmy producentem zabudów samochodowych i przyczep. W ofercie posiadamy również pojazdy sklepowe. Naszym zadaniem jest dostarczyć wysoką jakość i najnowszą technologię. Samochody i przyczepy mogą zostać przystosowanie do sprzedaży bezpośredniej. Możesz prowadzić mobilną piekarnię, cukiernię, lodziarnię czy masarnię.

Montaż wyposażenia jachtów

Z doświadczenia wiemy, że wymarzona łódź wymaga dużo pracy i poświęcenia. Dlatego w Gdańsku prowadzimy prace montażowe z zakresu mechaniki pokładowej, by pomóc jednostce pływającej osiągnąć idealny stan, a Wam pomóc spełnić marzenia. Zapewniamy również m.in. serwis wciągarek, zakładanie wind kotwicznych oraz wielu innych urządzeń.

Bezpieczny transport

Ofertę kierujemy do biznesów, które prowadza działalność międzynarodową i muszą przewozić swoje towary w Polsce i za granicą. Nasza firma transportowa z Bydgoszczy zatrudnia profesjonalnych kierowców, którzy na miejsce zawsze dojeżdżają na czas. Nasza flota składa się wyłącznie z bezpiecznych pojazdów.