Samochody do transportu pod wynajem

Jeżeli potrzebujecie państwo doskonałego auta transportowego do dużych ładunków, w naszej gdańskiej wypożyczalni samochodów dostawczych z pewnością znajdziecie idealne dla siebie pojazdy. Oferujemy szeroki wybór środków transportu - nowoczesnych, posiadających pełną dokumentację oraz niezawodnych na trasie.

Paliwa i oleje

Szukasz firmy, z którą mógłbyś świetnie współpracować? Prowadzisz stację benzynową lub też inne przedsiębiorstwo z tym związane? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa Olkop. To właśnie oni zajmują się sprzedażą paliw, a także olejów silnikowych, płynów, kosmetyków i wielu innych tego typu produktów. Współpracują między innymi z takimi firmami jak Lotos czy PKN Orlen i zawsze dotrzymują wcześniej ustalonych terminów dostaw. Proponują niezwykle konkurencyjne ceny.

Sprzedaż części do pojazdów

Dobra jakość w świetnej cenie jest możliwa jeśli zdecydujesz się zamówić szyby oferowane przez nasz sklep online. Doskonale wiemy, że kierowcy cenią sobie sprawdzone wyposażenie, dlatego oferujemy jedynie oryginalne produkty. Wysyłając zamówione przez klientów przedmioty starannie je pakujemy i odpowiednio zabezpieczamy tak, aby uchronić je przed uszkodzeniem.

Przedstawicielstwo fiksalne

Nasza agencja odpowiada za profesjonalną obsługę fiskalną klienta oraz jego towaru podczas spedycji towaru na terenie całego kraju. Urząd celny mieści się w Świecku i zapewnia nie tylko kompleksowe doradztwo, ale także sprawdzenie wagi pojazdu i przygotowanie dedykowanych dokumentów. Nasze usługi realizowane są także w Niemczech i Holandii.

Pojemniki paliwowe

Dostarczamy klientom wytrzymałe oraz uniwersalne pojemniki na zróżnicowane ciecze oraz środki chemiczne. Zbiornik dwupłaszczowy na paliwo pozwala bezpiecznie transportować materiały ciekłe palne i niepalne, a parametry te są potwierdzone przez międzynarodowe normy jakości, a także użycie trwałych tworzyw.

Zamiennik soli drogowej

Zima to czas, w którym poruszanie się po ośnieżonych powierzchniach jest trudne zarówno dla pieszych, jak i uczestników ruchu drogowego. W takich sytuacjach stosuje się sól drogową, ale nie tylko. Idealnym zamiennikiem jest chlorek magnezu, który znajduje podobne zastosowanie. Skutecznie roztapia śnieg i lód przy temperaturach poniżej 35 stopni. Dodatkowo pierwiastek ten jest bardziej przyjazny środowisku i nie przyczynia się do powstawania korozji.

Montaż wyposażenia jachtów

Z doświadczenia wiemy, że wymarzona łódź wymaga dużo pracy i poświęcenia. Dlatego w Gdańsku prowadzimy prace montażowe z zakresu mechaniki pokładowej, by pomóc jednostce pływającej osiągnąć idealny stan, a Wam pomóc spełnić marzenia. Zapewniamy również m.in. serwis wciągarek, zakładanie wind kotwicznych oraz wielu innych urządzeń.

Bezpieczny transport

Ofertę kierujemy do biznesów, które prowadza działalność międzynarodową i muszą przewozić swoje towary w Polsce i za granicą. Nasza firma transportowa z Bydgoszczy zatrudnia profesjonalnych kierowców, którzy na miejsce zawsze dojeżdżają na czas. Nasza flota składa się wyłącznie z bezpiecznych pojazdów.

Czym pokryć pokład jachtu?

Przygotowana przez nasz sklep żeglarski pozwala na kompleksowe wyposażenie łodzi w niezbędne akcesoria i sprzęt. Wykładziny jachtowe dostępne na naszej stronie umożliwiają pokrycie pokładu oraz wykonanie napraw. Są wykonane na podkładzie z granulatu, co ogranicza podatność na wilgoć. Pod wpływem ciepła stają się elastyczne i dobrze przylegają do łukowatych kształtów.

Sprzedaż elementów do maszyn rolniczych

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż części do ciągników John Deere. Są to przede wszystkim elementy układu hydraulicznego, a także elementy silnika i oświetlenia. Ponadto posiadamy ogromny wybór elementów układu chłodzenia, hamulcowego, a także paliwowego. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą Państwu przy wyborze.

Mechanika pojazdów cieżarowych

Poszukujesz autoryzowanego mechanika pojazdów ciężarowych? Nasz serwis DAF kompleksowo rozwiąże każdy Twój problem. Zajmujemy się naprawami związanymi z eksploatacją tirów, jak i mechaniką powypadkową wspomnianej marki. Posiadamy stały dostęp do oryginalnych części pojazdów i współpracujemy z autoryzowanymi punktami kontroli. Charakteryzuje nas wysoka jakość usług, na którą udzielamy gwarancji.

Radio bezprzewowdowe

W naszym sklepie internetowym można nabyć wiele różnych akcesoriów budowlanych. Jednym z produktów jest przenośne radio firmy Dewalt. Można je wykorzystać podczas wszelkich prac budowlano-remontowych. Sprzęt jest solidny i odporny na uszkodzenia, a ponadto wyróżnia go atrakcyjna cena. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Hurtownia motoryzacyjna

Prowadzimy firmę, której głównym filarem działalności jest dystrybucja komponentów do pojazdów. Sprzedajemy części samochodowe na terenie Suwałk dla Klientów, którzy poszukują m.in. elementów zawieszenia, żarówek do reflektorów, lusterek i wielu innych. Sprowadzamy produkty oryginalne lub zamienniki pasujące do wielu modeli aut.

Montaż NX Nitro

Nasz warsztat samochodowy Eko Car ma wiele lat doświadczenia, dzięki czemu dziś możemy zaoferować zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom najlepsze warunki współpracy. Zajmujemy się nie tylko serwisowaniem, ale też naprawami mechanicznymi, instalacjami LPG, instalacjami i montażem nitro oraz wiele wiele więcej. Serdecznie zapraszamy.

Skup palet w Warszawie

Kompletując naszą ofertę zwróciliśmy uwagę na kilka istotnych elementów. Przede wszystkim - aby oferta naszej firmy była wszechstronna. Z tego też względu oferujemy Państwu dzisiaj zarówno recykling, sprzedaż, jak i skup palet. Po drugie - by proponowane przez nas produkty były w pełni zgodne z obowiązującymi standardami. Między innymi dlatego wśród naszych propozycji znajdują się palety drewniane. Z naszej oferty mogą Państwo skorzystać na terenie województwa mazowieckiego.