Usługi transportowe osób

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w ramach których znajdziecie liczne przewozy do Niemiec, jakie są realizowanymi przez naszych doświadczonych i sprawdzonych kierowców. Możecie skorzystać z naszego transportu jako klienci indywidualni, a także zorganizowane grupy czy firmy, w celach służbowych, prywatnych czy turystycznych. Podejmujemy się realizowania szybkiego, terminowego, a zarazem bezpiecznego dostarczania osób do wybranego miejsca w obsługiwanych przez nas krajach Europy Zachodniej.

Przewozy towarów na trasach międzynarodowych

Szukacie Państwo sprawdzonego partnera w zakresie transportu międzynarodowego towarów wszelkiego typu? Firma STANWEX I działa na rynku od ponad 27 lat, współpracując z polskimi eksporterami i importerami, a także z koncernami zagranicznymi. Przewozi zarówno artykuły spożywcze, jak i środki chemiczne, materiały budowlane, papier, opony, leki i wiele innych.

Samochody do transportu pod wynajem

Jeżeli potrzebujecie państwo doskonałego auta transportowego do dużych ładunków, w naszej gdańskiej wypożyczalni samochodów dostawczych z pewnością znajdziecie idealne dla siebie pojazdy. Oferujemy szeroki wybór środków transportu - nowoczesnych, posiadających pełną dokumentację oraz niezawodnych na trasie.

Paliwa i oleje

Szukasz firmy, z którą mógłbyś świetnie współpracować? Prowadzisz stację benzynową lub też inne przedsiębiorstwo z tym związane? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa Olkop. To właśnie oni zajmują się sprzedażą paliw, a także olejów silnikowych, płynów, kosmetyków i wielu innych tego typu produktów. Współpracują między innymi z takimi firmami jak Lotos czy PKN Orlen i zawsze dotrzymują wcześniej ustalonych terminów dostaw. Proponują niezwykle konkurencyjne ceny.

Korzystając z bogatych doświadczeń i wykwalifikowanych pracowników, świadczymy usługi transportowe z Polski do Wielkiej Brytanii. Posiadamy do dyspozycji wysokiej jakości pojazdy dostawcze, ciężarowe oraz busy, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować różnorodne, nawet największe zlecenia. Oczywiście w najwyższym komforcie i bezpieczeństwie, indywidualnie podchodząc do każdego klienta.

Profesjonalny komis aut

Na stronie internetowej truckcomplex.pl czeka na Ciebie oferta firmy zajmującej się skupem samochodów ciężarowych. Zapewniamy atrakcyjne stawki, uczciwą współpracę i całkowite powodzenie transakcji. Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się, że warto nam zaufać. Zachęcamy do kontaktu lub wypełnienia formularza dostępnego na stronie.

Wypożyczalnia aut

Zamierzasz wybrać się z rodziną na wakacje, a Twój pojazd niespodziewanie uległ awarii? Nic się nie martw! Nasza firma oferuje wynajem samochodów po kompleksowym przeglądzie. Z racji lokalizacji naszej wypożyczalni naszymi Klientami są przede wszystkim mieszkańcy Śląska. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług osoby z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i sąsiednich miast.

Systemy pneumatyczne do aut dostawczych

Czy poszukują Państwo rozwiązania, które znacznie poprawi komfort jazdy w pojeździe dostawczym, nawet jeśli będzie on przewoził duże ilości towaru? Jeśli tak, to zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi na stronie internetowej Automan zawieszeniami pneumatycznymi, wpływającymi pozytywnie na wzmocnienie resorów. Systemy te konstruowane są z podzespołów o doskonałych parametrach technicznych, co przekłada się na ich użytkowość. Ułatwiają zniwelowanie odczuwalnych w kabinie wstrząsów, a także bardzo dobrze amortyzują.

Auto złom i skup pojazdów

Tylko skup samochodów, który oferujemy, może zapewnić właśnie Tobie najlepsze rozwiązania z zakresu sprzedaży swojego samochodu. Oferowane przez nas warunki współpracy, to połączenie przede wszystkim kupno samochodów za gotówkę, profesjonalizm w każdym calu oraz fachowa wycena auta. Zapraszamy do kontaktu!