prywatne przedszkole

Szukają Państwo placówki, dzięki której poczują się bezpiecznie wracając do pracy po urlopie macierzyńskim lub tacierzyńskim? Prywatne przedszkole prowadzi nabór dla bobasów i starszaków. Zajmujemy się nocnikowaniem, nauką języka angielskiego, współpracujemy z dietetykiem, logopedą, pielęgniarką i pedagogami, którzy pomogli nam dopasować program do różnych faz rozwoju, w których znajdują się trafiający do nas podopieczni. Gwarantujemy bezpieczeństwo.

Kids Town

Aby zapewnić maluszkom idealną przestrzeń do zabawy i odpoczynku, przygotowaliśmy wyjątkowe dekoracje do pokoju dziecka, które pozwolą uczynić jego wnętrze jeszcze bardziej przytulnym. Oferujemy m.in. ozdobne girlandy, maskotki, grzechotki oraz lampki nocne, zapewniające najmłodszym komfort podczas snu.

firma sprzątająca

Nikt chyba nie lubi takich czynności jak sprzątanie. Nowy Sącz to miasto, w którym działa nasza profesjonalna firma, która wyręczy Państwa w myciu okiem, czyszczeniu podłóg, praniu dywanów. Polecamy nasze usługi, które obejmują kompleksowe usługi porządkowe! Warszawa jest zachwycona przystępnymi cenami naszych usług.

Dziecięce zabawki

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo zabawki dla dzieci w każdym wieku. Dbamy o wysoką jakość oferowanych przez nas produktów oraz o to by były one bezpieczne dla dzieci. Z tego powodu drewniane zabawki, które posiadamy w asortymencie, w większości są zabawkami edukacyjnymi. Są one wykonane z materiałów, które nie są szkodliwe nawet dla niemowląt, które lubią brać zabawki do buzi. Wszystkie produkty z naszego sklepu internetowego Zabawki Malucha oferujemy w atrakcyjnej cenie.

Pojazdy zabawkowe dla najmłodszych

Polecamy nowoczesne pojazdy dla dzieci w różnych wariantach. Warto zwrócić uwagę na oferowany przez nas traktor na akumulator, który posiada napęd na dwa koła oraz dwa silniki. Wybrane modele posiadają również przyczepę. Pojazdy mają pasy bezpieczeństwa i dostępne są w kolorze zielonym, czerwonym oraz żółtym.

Praca w przedszkolu

W dzisiejszych czasach edukacja dzieci staje się coraz bardziej wymagającym zadaniem. Specjalnie dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje w tym obszarze, oferujemy unikalny kurs, który obejmuje pomoc nauczyciela przedszkola. Skorzystajcie z naszej atrakcyjnej oferty już dziś i zacznijcie rozwijać swoje umiejętności.

Mobilne plaetarium we Wrocławiu

Z nami każde dziecko i dorosły stanie się małym odkrywcą wszechświata, poznającym z nami kosmiczne sekrety. W planetarium ORBITEK na terenie Wrocławia oferujemy zarówno repertuary dla przedszkolaków, jak i starszych dzieci. Nasze zajęcia są przygotowane z uwzględnieniem potrzeb edukacyjnych dla poszczególnych grup wiekowych, a dzięki najnowszym technologiom nasze pokazy gwarantują niezwykłe wrażenia.