Zabawa z LEGO

Jesteśmy firmą, która zainspirowana metodami amerykańskimi na zapewnienie rozrywki oraz kreatywnej nauki dziecku, postanowiła zaadoptować ją na rynek polski. Bricks 4 Kidz prowadzi zajęcia dla dzieci, gdzie wykorzystywane są LEGO. Organizujemy również półkolonie, między innymi na terenie Warszawy, podczas których realizowany jest przygotowany wcześniej scenariusz. Pod opieką wykwalifikowanych osób, dzieci będą miały okazję rozwinąć swoje zainteresowania z zakresu dinozaurów, kosmosu, zwierząt, a także robotyki.

Wczasy odchudzające

Jeśli zastanawiacie się jak skutecznie odchudzić dziecko zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas rozwiązania pozwalające na zapewnienie właściwego zdrowia oraz kondycji fizycznej dla najmłodszych członków Waszej rodziny. Oferowane jest przez indywidualnie dostosowane menu oraz zestawy ćwiczeń.

Dobór odpowiednich zabawek jest bardzo ważny - to właśnie od nich zależy, czy Wasze maleństwo będzie odpowiednio przygotowane do podejmowania kolejnych wyzwań i czy rozrywka pozwoli mu także na jednoczesny rozwój umiejętności. W szerokim asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy NuNuNu znajdziecie m. in. fantastyczne tipi dla dzieci. Te namiociki pozwalają na rozwijanie wyobraźni, zachęcają do kreatywnego spędzania czasu, a jednocześnie są bardzo przytulne, dzięki czemu idealnie nadają się także do wypoczynku.