Zabawa z LEGO

Jesteśmy firmą, która zainspirowana metodami amerykańskimi na zapewnienie rozrywki oraz kreatywnej nauki dziecku, postanowiła zaadoptować ją na rynek polski. Bricks 4 Kidz prowadzi zajęcia dla dzieci, gdzie wykorzystywane są LEGO. Organizujemy również półkolonie, między innymi na terenie Warszawy, podczas których realizowany jest przygotowany wcześniej scenariusz. Pod opieką wykwalifikowanych osób, dzieci będą miały okazję rozwinąć swoje zainteresowania z zakresu dinozaurów, kosmosu, zwierząt, a także robotyki.

Wczasy odchudzające

Jeśli zastanawiacie się jak skutecznie odchudzić dziecko zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas rozwiązania pozwalające na zapewnienie właściwego zdrowia oraz kondycji fizycznej dla najmłodszych członków Waszej rodziny. Oferowane jest przez indywidualnie dostosowane menu oraz zestawy ćwiczeń.

Miejsce dla malucha

O rozwój swojego dziecka należy dbać już od najmłodszych lat. Z tego też powodu wielu rodziców decyduje się na przedszkole. Gdańskie placówki stawiają na wszechstronne nauczanie, dlatego oprócz zabaw są prowadzone dla dzieci programy literackie i badawcze, są zaznajamiane z matematyką oraz z wieloma innymi dziedzinami.

Przygody z Kredziakami uczą i bawią. Wybierzmy się razem w podróż pełną niespodzianek. Na każdym kroku poznajemy nowe rzeczy. Gry edukacyjne to fenomenalna opcja spędzenia czasu - najmłodszym polecamy obserwowanie zwierząt przez lornetkę, starszakom rzucanie kul śnieżnych i łapanie jabłek. Zapraszamy!

Śpiworki marki Slumbersac

Skóra naszego maluszka potrzebuje szczególnej opieki, dlatego, aby nie powstały otarcia, należy stosować ubrania z naturalnych tkanin. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz tylko bawełniane i lniane śpiworki dla dzieci. Dzięki temu ich sen może być spokojny. Wygodna odzież ułatwia proces zasypiania, a dzięki wycięciom na rączki nasza pociecha zyskuje swobodę ruchów.

Zależy Ci na tym, aby zorganizować najbardziej wyjątkowe przyjęcie dla swojej pociechy? Chcesz, żeby impreza przez długi czas pozostała zarówno w jej pamięci, jak i we wspomnieniach wszystkich gości? W sklepie internetowym prowadzonym przez firmę Czar Party znajdziesz rozwiązania, które idealnie sprawdzą się podczas każdej uroczystości. Dostępne są tutaj m. in. niezbędne na torcie świeczki urodzinowe, które dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Znajdziecie tu m. in. samochody, zwierzęta czy postaci z bajek.

Dekoracje i akcesoria do sypialni dziecięcej

Kocyki, poduszki czy inne produkty dla dzieci zapewniają spokojny sen w optymalnej temperaturze. Dla najmłodszych, noworodków lub niemowląt, można kupić otulacze bambusowe lub koszyki Mojżesza. Umożliwiają one przenoszenie śpiącego malucha do różnych pomieszczeń w mieszkaniu, by mieć go na oku, niezależnie od tego, gdzie stoi łóżeczko.

Nowa propozycja wśród zabawek dla dzieci

Rowery, rolki i hulajnogi już od dłuższego czasu dominują wśród aktywności na świeżym powietrzu. Ostatnimi czasy jednak pojawiła się nowa propozycja - samochód na pedały to alternatywa dla klasycznych środków mobilnych. Gokarty dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu zarówno trzyletni maluch, jak i 12-latek będzie mógł wybrać swój model.