Przedszkole niepubliczne MegaMocniKoga

Podejmując się działalności w branży edukacyjnej mamy pełną świadomość tego, jak dużą odpowiedzialność na siebie bierzemy. Każdego dnia dbamy o Wasze dzieci i staramy się zapewnić im nie tylko bezpieczeństwo, ale także możliwie najlepsze warunki do rozwoju - tak, aby mogły wyrosnąć na mądrych dorosłych. Mieszczące się w Gdańsku językowe przedszkole prywatne MegaMocniKoga będzie doskonałym wyborem dla każdego rodzica, który stawia na kompleksowy rozwój swojej pociechy, a jednocześnie chce zapewnić jej mnóstwo znakomitej zabawy!

Zabawa z LEGO

Jesteśmy firmą, która zainspirowana metodami amerykańskimi na zapewnienie rozrywki oraz kreatywnej nauki dziecku, postanowiła zaadoptować ją na rynek polski. Bricks 4 Kidz prowadzi zajęcia dla dzieci, gdzie wykorzystywane są LEGO. Organizujemy również półkolonie, między innymi na terenie Warszawy, podczas których realizowany jest przygotowany wcześniej scenariusz. Pod opieką wykwalifikowanych osób, dzieci będą miały okazję rozwinąć swoje zainteresowania z zakresu dinozaurów, kosmosu, zwierząt, a także robotyki.

Wczasy odchudzające

Jeśli zastanawiacie się jak skutecznie odchudzić dziecko zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas rozwiązania pozwalające na zapewnienie właściwego zdrowia oraz kondycji fizycznej dla najmłodszych członków Waszej rodziny. Oferowane jest przez indywidualnie dostosowane menu oraz zestawy ćwiczeń.