Prywatne domy opieki społecznej w Szklarskiej Porębie

Takie ośrodki jak prywatne domy opieki społecznej są idealną alternatywą dla osób starszych i samotnych, które nie radzą sobie samodzielnie. Domy seniora zapewniają im profesjonalną opiekę, która prowadzona jest przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Korzystając z usług prywatnych domów opieki społecznej mamy pewność zapewnienia najlepszej opieki nad naszymi bliskimi.

Klub seniora

Po wielu latach ciężkiej pracy każdy ma prawo do wypoczynku. Nie musi on jednak oznaczać siedzenia w domu przed telewizorem. Zostań najaktywniejszym seniorem w okolicy i jeszcze dziś skontaktuj się z Dziennym Klubem Seniora STOKROTKA, w którym możesz podjąć się wielu ciekawych aktywności zarówno fizycznych, jak i umysłowych. Przemiła obsługa gwarantuje stałą opiekę nad wszystkimi osobami starszymi, które przyjadą do Stobna leżącego w województwie Zachodniopomorskim. Zapraszamy na stronę internetową.

Diagnostyka w IBIS

Przeprowadzamy badania okulistyczne, kardiologiczne, a także obrazowania USG i RTG. Diagnostyka szpitala IBIS w Warszawie, to między innymi mammografia, EKG z holterem, ECHO serca, USG ciąży, jamy brzusznej, ginekologiczne, badanie ciśnienia śródgałkowego, komputerowe wzroku, pachymetria i gonioskopia.

Cryogen - naczynia cylindryczne

Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją sprzętu do przechowywania cieczy o niskich temperaturach, w tym ciekłego azotu. Cryogen sprzedaje naczynia cylindryczne, które w zależności od modelu mogą posiadać średnicę od 224 do 805 milimetrów. W naszej ofercie znajdują się również różnego rodzaju akcesoria, w tym listwy do pomiaru poziomu cieczy oraz wózki do ich transportowania.

ECZ Innowacje - Oferta testów genetycznych

W naszym gabinecie pomagamy osobom, dotkniętym chorobą nowotworową. Klinika ECZ Innowacje oferuje Państwu nie tylko leczenie przy użyciu nowoczesnych, nieinwazyjnych metod, ale także badania genetyczne na raka piersi i jajników. Dzięki temu można oznaczyć ryzyko zachorowalności i podjąć odpowiednią profilaktykę lub wykryć chorobę w jej wczesnym stadium, pozwalającym na pełne wyleczenie. Na naszej stronie internetowej, możecie Państwu znaleźć pełen wykaz testów które wykonujemy oraz opis metod leczenia.

Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień

Terapia odwykowa określana także mianem odwyk stanowi zespół działań nastawionych na nauczenie się życia bez sięgania po środki psychoaktywne. Skuteczne pozbycie się nałogu w dużej mierze wiąże się także z nauką rozwiązywania trudnych problemów życiowych. Istotnym punktem w procesie odwykowym jest zrozumienie przez osobę uzależnioną tego, że jest chora, że ma problem związany z określonymi czynnościami, jak nadużywanie alkoholu czy skłonności do hazardu. Nasz ośrodek leczenie uzależnień oferuje profesjonalną pomoc w skutecznym wyjściu z nałogu

Zadbaj o zdrowie

W naszym asortymencie znajduje się wiele urządzeń, które wpłyną na poprawę stanu zdrowia. Nie każdy sklep medyczny jest w stanie zaoferować tak nowoczesne inhalatory, jakie znajdują się w naszej kolekcji. Są to urządzenia przeznaczone do ciągłego użytku - odznaczają się ogromną wydajnością. Dzięki kompletowi maseczek mogą służyć pacjentom w rożnym wieku - także dzieciom. Powinny stanowić podstawowe wyposażenie każdego domu i narzędzie służące w walce z przeziębieniami oraz grypą. Serdecznie zachęcamy do czerpania z propozycji TECH-MED Technika Medyczna B. Wójcik sp.j..

http://www.eurodental.pl/stomatologia-zachowawcza

Jesteśmy kliniką dentystyczną w Warszawie, gdzie stomatologia zachowawcza stoi na bardzo wysokim poziomie. Zachęcamy do korzystania z naszych usług dorosłych oraz dzieci. Gwarantujemy profesjonalną pomoc przy pierwszych niepokojących objawach. Gwarantujemy kompleksowa obsługę oraz atrakcyjną ofertę cenową.

Problem z kształtem, przegrodą, źle zrośnięta kość? W tych i innych przypadkach konieczna może być operacja nosa. W Luxmed otrzymają Państwo najlepszą opiekę medyczną, która nastawiona jest przede wszystkim na komfort pacjentów. Dbamy o Państwa i Państwa nosy, aby zadowolenie z ich kształtu było najwyższe.

Odzież dla branży medycznej IguanaMed

Z myślą o wszystkich pracownikach szpitali, gabinetów, klinik, przychodni i innych placówek zajmujących się ochroną zdrowia stworzyliśmy asortyment, który umożliwi im zaopatrzenie się w specjalistyczną odzież do pracy. Firma IguanaMed Polska ma w swojej ofercie m. in. świetne bluzy medyczne, które dostępne są w wersji damskiej i męskiej w rozmaitych kolorach i krojach. U nas znajdziecie wyłącznie ubrania wykonane z wysokogatunkowych tkanin, które są bardzo wygodne w użytkowaniu, a jednocześnie świetnie się prezentują.

Gabinet dentysty

Zapraszamy serdecznie na wizytę do naszego gabinetu stomatologicznego, gdzie przyjmuje doświadczony i wykwalifikowany, a przede wszystkim dobry dentysta. Przyjmuje on w gabinecie w Poznaniu, gdzie mieści się nasza siedziba. Odpowiednie kwalifikacje pozwalają mu na realizację usług na najwyższym poziomie.

Wyjedź i zarabiaj za granicą opiekując się innymi z Pflege mit Herzen

Chcesz pomagać innym, a jednocześnie poznać nową kulturę i rozwinąć umiejętności językowe? Wyjedź do pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech z naszą firmą Pflege mit Herzen. Zobacz na naszej stronie, jakie oferty są aktualnie dostępne lub skontaktuj się z nami w celu wybrania takiej, która Cię w pełni zadowoli. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, mieszkanie z wyżywieniem i przygotowanie wszelkich formalności (np. ubezpieczenie zdrowotne czy odprowadzenie składek emerytalno-rentowych), aby zapewnić Ci bezpieczeństwo za granicą.