Porady prawne

"Nieznajomość prawa szkodzi", jak głosi słynne, starodawne powiedzenie. W przypadku problemów lub niewiedzy warto skorzystać z pomocy lub porady adwokata. Kancelaria Adwokacka w Warszawie, prowadzona przez Elizę Kunę, świadczy usługi związane z prowadzeniem spraw karnych, sporządzaniem dokumentów, reprezentowaniem klientów, a także udzielaniem porad prawnych. Nasza pomoc dotyczy wszystkich dziedzin prawa, łącznie z cywilnym, karnym, spadkowym, rodzinnym, gospodarczym i handlowym, budowlanym czy administracyjnym.

Kancelaria Notarialna Alicja Brandys - pomoc prawna w Krakowie

W naszej kancelarii mogą Państwo uzyskać niezbędne informacje na temat dokumentów niezbędnych do sporządzenia określonej umowy lub aktu. Oprócz tego prawnik Alicja Brandys udzieli informacji na temat wysokości taksy, podatków oraz innego rodzaju opłat. Świadczy usługi notarialne, takie jak poświadczenia własnoręczności podpisu czy sporządzanie umów.

Pomoc prawna

Kancelaria prawnicza oferuje pomoc i wsparcie w procesach sądowych dotyczących prawa karnego. Adwokat z naszego zespołu może świadczyć usługi w zakresie m.in. postępowania przygotowawczego lub rozpoznawczego, reprezentujemy osoby zatrzymane i aresztowane, a także sporządzamy pisma procesowe. Działamy na terytorium Warszawy, ale na życzenie Klienta udzielamy świadczeń również na innym terenie.

Wsparcie prawne

Nasza kancelaria udziela porad w zakresie różnego typu inwestycji i restrukturyzacji. Oferowana przez nas analiza prawna nieruchomości obejmuje obsługę transakcji kupna i sprzedaży na wszystkich jej etapach. Przygotowujemy ocenę stanu obiektu, opracowujemy strukturę nabycia, przygotowujemy dokumenty i bierzemy udział w negocjacjach. Na nasze wsparcie mogą Państwo liczyć również po zakończeniu całości procesu.

Udrażnienie instalacji hydraulicznych

Szczelność instalacji hydraulicznych jest niezwykle ważna nie tylko w mieszkaniach czy domach prywatnych, ale również w instytucjach publicznych. Nasze przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi z zakresu, jakim jest mechaniczne udrażnianie rur zarówno w Poznaniu, jak i w całym województwie wielkopolskim.