Bąkowski Kancelaria Radcowska - pełne doradztwo

Jednym z istotnych elementów tworzących naszą kompleksową obsługę jest doradztwo prawne. Nieruchomości oraz związane z nimi czynności wielokrotnie wymagają podjęcia odpowiednik kroków formalnych, które pozwoliłyby uregulować kwestie związane z wynajmem, dzierżawą czy też innymi zależnościami warunkującymi zasady korzystania np. danego lokalu. Bąkowski Kancelaria Radcowska zawsze dostosowuje obsługę do potrzeb Klienta.

Porady prawne

"Nieznajomość prawa szkodzi", jak głosi słynne, starodawne powiedzenie. W przypadku problemów lub niewiedzy warto skorzystać z pomocy lub porady adwokata. Kancelaria Adwokacka w Warszawie, prowadzona przez Elizę Kunę, świadczy usługi związane z prowadzeniem spraw karnych, sporządzaniem dokumentów, reprezentowaniem klientów, a także udzielaniem porad prawnych. Nasza pomoc dotyczy wszystkich dziedzin prawa, łącznie z cywilnym, karnym, spadkowym, rodzinnym, gospodarczym i handlowym, budowlanym czy administracyjnym.

Kancelaria Notarialna Alicja Brandys - pomoc prawna w Krakowie

W naszej kancelarii mogą Państwo uzyskać niezbędne informacje na temat dokumentów niezbędnych do sporządzenia określonej umowy lub aktu. Oprócz tego prawnik Alicja Brandys udzieli informacji na temat wysokości taksy, podatków oraz innego rodzaju opłat. Świadczy usługi notarialne, takie jak poświadczenia własnoręczności podpisu czy sporządzanie umów.

Pomoc prawna

Kancelaria prawnicza oferuje pomoc i wsparcie w procesach sądowych dotyczących prawa karnego. Adwokat z naszego zespołu może świadczyć usługi w zakresie m.in. postępowania przygotowawczego lub rozpoznawczego, reprezentujemy osoby zatrzymane i aresztowane, a także sporządzamy pisma procesowe. Działamy na terytorium Warszawy, ale na życzenie Klienta udzielamy świadczeń również na innym terenie.

Magdalena Baturo-Wilk

Kiedy próby nawiązania porozumienia między partnerami spełzły się na niczym, rozsądnym rozwiązanie jest zakończenie małżeństwa. Rozwody należą do jednych z głównych obszarów kompetencji adwokata Magdalena Baturo-Wilk z Bydgoszczy. W tej materii świadczy ona usługi doradcze oraz reprezentuje Klienta w trakcie procesu sądowego. Na wokandzie będą rozstrzygane takie kwestie jak ustalenie osoby winnej rozpadu pożycia, podzielenie majątku, ograniczenie praw rodzicielskich oraz ustalenie kwoty alimentów. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na stronie internetowej.

Porady prawne

Zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze, mogą zasięgać fachowych porad, których udziela kancelaria adwokacka w Bydgoszczy. Pracownicy specjalizują się w zakresie prawa cywilnego, karnego i administracyjnego. Prowadzą także mediacje, doprowadzając do wypracowania ugody, bez wchodzenia na drogę sądową.

Nasza kancelaria ma wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu dziś możemy świadczyć najwyższej jakości usługi prawne. Świadczymy usługi prawne na terenie Torunia o wyjątkowo szerokim zakresie, który dodatkowo stale się powiększa. Obsługujemy rynek nieruchomości, a także inwestycji kapitałowych i infrastrukturalnych, fachowo doradzamy, zajmujemy się też sprawami dotyczącymi własności intelektualnej czy rynku pracy. Zapraszamy!