Posiadaniem tego typu uprawnień musi cechować się każdy elektryk, czy też mechanik czy inżynier, który pracuje z urządzeniami generującymi napięcie. Oferta szkoleń SEP na uprawnienia elektryczne w Stowarzyszeniu Energetyków Polskich pozwala uzyskać takie zaświadczenia. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów i terminów kursów.

Nasza propozycja szkolenia BHP online, to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, ceniących jakość oferowanych usług. Szkolenie BHP, które proponujemy, to przede wszystkim profesjonalne przekazanie wszystkich informacji z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy przez internet. Jest to na tyle wygodna sytuacja, że każdy uczestnik może przejść przez szkolenie w wybranej przez niego chwili - bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy!

Biuro tłumaczeń Lynx

W biurze Lynx czeka na Państwa rzetelny i doświadczony przysięgły tłumacz. Bydgoszcz to miasto, w którym prowadzimy naszą działalność. Wykonujemy usługi dotyczące tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów, pism, orzeczeń, czy akt medycznych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

About You - oferta

Naszą specjalnością jest skuteczny executive search. Jesteśmy profesjonalną firmą, która znajduje się wyszukiwaniem idealnych kandydatów dla państwa przedsiębiorstwa. Co ważne są to kandydaci, którzy obecnie funkcjonują na rynku pracy, jednak wyróżniają się umiejętnościami i doświadczeniem, które idealnie spełnia Państwa oczekiwania. Head Hunting jest usługą niezwykle skuteczną i pozwala Państwa firmie pozyskać niezwykle wartościowych pracowników. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się ze szczegółami.