Biuro tłumaczeń Lynx

W biurze Lynx czeka na Państwa rzetelny i doświadczony przysięgły tłumacz. Bydgoszcz to miasto, w którym prowadzimy naszą działalność. Wykonujemy usługi dotyczące tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów, pism, orzeczeń, czy akt medycznych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Lekcje rysunku Kraków

Twoją pasją jest rysowanie? Skrycie marzysz o rozpoczęciu studiów plastycznych? Nasze zajęcia są stworzone dla Ciebie! Szkoła rysunku w Krakowie Czarny Biały gwarantuje organizację spotkań na najwyższym poziomie. Lekcje prowadzą wykwalifikowani fachowcy czynni zawodowo, posiadający ogromne doświadczenie. Zachęcamy do udziału w naszych zajęciach. Więcej informacji na naszej stronie.

Kształcenie w zawodach medycznych

W naszej placówce można zdobyć wykształcenie uprawniające do pracy w zawodzie np. technika kosmetycznego, opiekuna, terapeuty zajęciowego czy masażysty. Medyczna szkoła policealna oferuje zajęcia stacjonarne lub w formie zjazdów, w zależności od możliwości słuchaczy. Nauka trwa dwa lata, czyli cztery semestry.

Oferta alkanów

Zaufaj specjalistom z naszej firmy! Pasja, doświadczenie, a przede wszystkim wysoka jakość oferowanych przez nas produktów to nasza wizytówka. Wśród nich znajdą się również takie jak węglowodory nasycone — kluczowe dla wielu branż i procesów przemysłowych. Jesteśmy liderem na polskim rynku, z wieloletnim doświadczeniem, stale inwestującym w rozwój i najnowsze technologie. W naszej ofercie znajduje się zestaw najbardziej zaawansowanych i efektywnych rozwiązań, które pomogą Ci sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.