Nasza propozycja szkolenia BHP online, to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, ceniących jakość oferowanych usług. Szkolenie BHP, które proponujemy, to przede wszystkim profesjonalne przekazanie wszystkich informacji z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy przez internet. Jest to na tyle wygodna sytuacja, że każdy uczestnik może przejść przez szkolenie w wybranej przez niego chwili - bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy!

Biuro tłumaczeń Lynx

W biurze Lynx czeka na Państwa rzetelny i doświadczony przysięgły tłumacz. Bydgoszcz to miasto, w którym prowadzimy naszą działalność. Wykonujemy usługi dotyczące tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów, pism, orzeczeń, czy akt medycznych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Lekcje rysunku Kraków

Twoją pasją jest rysowanie? Skrycie marzysz o rozpoczęciu studiów plastycznych? Nasze zajęcia są stworzone dla Ciebie! Szkoła rysunku w Krakowie Czarny Biały gwarantuje organizację spotkań na najwyższym poziomie. Lekcje prowadzą wykwalifikowani fachowcy czynni zawodowo, posiadający ogromne doświadczenie. Zachęcamy do udziału w naszych zajęciach. Więcej informacji na naszej stronie.