Nasza propozycja szkolenia BHP online, to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, ceniących jakość oferowanych usług. Szkolenie BHP, które proponujemy, to przede wszystkim profesjonalne przekazanie wszystkich informacji z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy przez internet. Jest to na tyle wygodna sytuacja, że każdy uczestnik może przejść przez szkolenie w wybranej przez niego chwili - bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy!

Biuro tłumaczeń Lynx

W biurze Lynx czeka na Państwa rzetelny i doświadczony przysięgły tłumacz. Bydgoszcz to miasto, w którym prowadzimy naszą działalność. Wykonujemy usługi dotyczące tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów, pism, orzeczeń, czy akt medycznych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Lekcje rysunku Kraków

Twoją pasją jest rysowanie? Skrycie marzysz o rozpoczęciu studiów plastycznych? Nasze zajęcia są stworzone dla Ciebie! Szkoła rysunku w Krakowie Czarny Biały gwarantuje organizację spotkań na najwyższym poziomie. Lekcje prowadzą wykwalifikowani fachowcy czynni zawodowo, posiadający ogromne doświadczenie. Zachęcamy do udziału w naszych zajęciach. Więcej informacji na naszej stronie.

Satysfakcja płynąca z instruktażu zajęć sportowych

Prowadzenie zajęć z zakresu obsługi sportowej broni palnej to nie lada wyzwanie, ale także przyjemność. Satysfakcja towarzysząca podczas śledzenia postępów kursantów jest odczuciem nie do opisania. Sprawdź, jakie to uczucie i zapisz się na nasz nowy kurs, jakim jest instruktor strzelectwa dynamicznego.

Kształcenie w zawodach medycznych

W naszej placówce można zdobyć wykształcenie uprawniające do pracy w zawodzie np. technika kosmetycznego, opiekuna, terapeuty zajęciowego czy masażysty. Medyczna szkoła policealna oferuje zajęcia stacjonarne lub w formie zjazdów, w zależności od możliwości słuchaczy. Nauka trwa dwa lata, czyli cztery semestry.

Szkoła językowa przez internet

Nasza szkoła językowa online prowadzi internetowe kursy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego. Z nami możesz nauczyć się jednego (lub kilku!)z nich bez wychodzenia z domu! Sprawdź swój poziom zaawansowania za pomocą opracowanego przez nas testu, a potem dołącz do dedykowanej Ci grupy. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.