WTS Saja - konsulting dla podmiotów działających na rynkach zagranicznych

Każde państwo posiada swoje własne regulacje, dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. Dotyczy to szczególnie kwestii danin publicznych i opłat fiskalnych nałożonych na przedsiębiorstwa. W naszym kręgu cywilizacyjnym, dla dużych podmiotów, szczególnie znaczenie ma międzynarodowe prawo podatkowe. Doradztwo w tym zakresie proponuje Państwu kancelaria WTS Saja. Wspieramy w działaniach podejmowanych za granicą, obsługujemy procedury przejęć i przekształceń innych podmiotów, a także optymalizujemy koszty fiskalne naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie liczne spółki z o.o na sprzedaż, a więc tak zwane podmioty on-shelf. Są one gotowymi do działania przedsiębiorstwami, jakie posiadają NIP, VAT czy też VAT UE, konieczny do funkcjonowania firmy. Przygotowane zostały u nas jedynie propozycje nieobciążone żadnymi zobowiązaniami handlowymi.

Księgowi dla firm

Jednym głównych obszarów działalności naszego profesjonalnego biura jest fachowo prowadzona księgowość. Kraków stanowi miasto, w którym znajdziecie naszych specjalistów. Nasze doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje i umiejętności pozwalają na regularne prowadzenie potrzebnych w Waszych przedsiębiorstwach dokumentacji. Przygotowane przez nas zostaną obligatoryjne księgi handlowe, rozchodów i przychodów Waszej firmy. Sporządzane są również konieczne coroczne zestawienia podatkowe kierowane do Urzędów.

Famma S.C.

Niszczenie dokumentów, szczególnie tych księgowych i kadrowych, wymaga odpowiedniego przygotowania, tak aby można było do nich łatwo i szybko dotrzeć. Dlatego, jeśli prowadzą Państwo własną firmę, warto zapoznać się z naszą ofertą. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizację i niszczenie dokumentów księgowych i kadrowych.

Obsługa kadrowo płacowa

Świadczymy profesjonalne usługi zarówno dla początkujących firm, jak i dużych spółek. Realizowana przez nasze warszawskie biuro rachunkowe pełna księgowość oraz obsługa kadrowo płacowa to nie tylko prowadzenie dokumentacji finansowej i akt pracowników, ale również fachowe doradztwo, wraz z wsparciem podczas kontroli.

Wprowadzanie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych

Zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem biznesowym w zakresie informatyki oraz outsourcingiem usług IT. Opracowujemy również plan wdrożenia RODO, czyli Rozprzędzenia o Ochronie Danych Osobowych. W ramach tego działania, dostosowujemy systemy do wymogów zarządzenia oraz modyfikujemy infrastrukturę teleinformatyczną.

http://dostepnespolki.pl/

Niewiele firm w sytuacjach kryzysowych jest w stanie dostrzec szansę na rozwój. Jednak dla nas takie momenty są wyzwaniem, które dzięki odpowiedniemu podejściu i natychmiastowym działaniom może przekuć się w sukces. Dlatego też głównym obszarem działalności firmy Dostępne Spółki jest sprzedaż spółek. Z jednej strony jest to ogromne wsparcie dla zadłużonych i borykającymi się z problemami inwestorów, z drugiej - szansa dla tych, którzy poszukują przestrzeni dla własnego biznesu, kreatywnego oraz innowacyjnego.

Przekaż księgowość specjalistom

Od niewielkich przedsiębiorstw po duże korporacje, wszystkie podmioty zobowiązane są do prowadzenia dokumentacji finansowej. Outsourcing księgowości to świetne rozwiązanie, pozwalające ograniczyć zaangażowanie czasowe w sprawy dodatkowe firmy, nie wpływające bezpośrednio na zwiększenie jej przychodów. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Warszawy.

Usługi rachunkowe

Obszarem naszej działalności jest Bydgoszcz i okolice. Biuro rachunkowe Profit to miejsce, gdzie znajdziecie pomoc ze strony doświadczonych i wyspecjalizowanych profesjonalistów. Nasza kadra pomoże Wam w przygotowywaniu niezbędnych rozliczeń. Zajmujemy się wykonywaniem niezbędnej dokumentacji w ramach obowiązujących przepisów prawa. Znajdziecie u nas liczne usługi, świadczone w obszarze księgowości, jak na przykład sporządzanie rozliczeń podatkowych danych przedsiębiorstw.