WTS Saja - konsulting dla podmiotów działających na rynkach zagranicznych

Każde państwo posiada swoje własne regulacje, dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. Dotyczy to szczególnie kwestii danin publicznych i opłat fiskalnych nałożonych na przedsiębiorstwa. W naszym kręgu cywilizacyjnym, dla dużych podmiotów, szczególnie znaczenie ma międzynarodowe prawo podatkowe. Doradztwo w tym zakresie proponuje Państwu kancelaria WTS Saja. Wspieramy w działaniach podejmowanych za granicą, obsługujemy procedury przejęć i przekształceń innych podmiotów, a także optymalizujemy koszty fiskalne naszych klientów.

Famma S.C.

Niszczenie dokumentów, szczególnie tych księgowych i kadrowych, wymaga odpowiedniego przygotowania, tak aby można było do nich łatwo i szybko dotrzeć. Dlatego, jeśli prowadzą Państwo własną firmę, warto zapoznać się z naszą ofertą. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizację i niszczenie dokumentów księgowych i kadrowych.

Obsługa kadrowo płacowa

Świadczymy profesjonalne usługi zarówno dla początkujących firm, jak i dużych spółek. Realizowana przez nasze warszawskie biuro rachunkowe pełna księgowość oraz obsługa kadrowo płacowa to nie tylko prowadzenie dokumentacji finansowej i akt pracowników, ale również fachowe doradztwo, wraz z wsparciem podczas kontroli.

http://dostepnespolki.pl/

Niewiele firm w sytuacjach kryzysowych jest w stanie dostrzec szansę na rozwój. Jednak dla nas takie momenty są wyzwaniem, które dzięki odpowiedniemu podejściu i natychmiastowym działaniom może przekuć się w sukces. Dlatego też głównym obszarem działalności firmy Dostępne Spółki jest sprzedaż spółek. Z jednej strony jest to ogromne wsparcie dla zadłużonych i borykającymi się z problemami inwestorów, z drugiej - szansa dla tych, którzy poszukują przestrzeni dla własnego biznesu, kreatywnego oraz innowacyjnego.

Przekaż księgowość specjalistom

Od niewielkich przedsiębiorstw po duże korporacje, wszystkie podmioty zobowiązane są do prowadzenia dokumentacji finansowej. Outsourcing księgowości to świetne rozwiązanie, pozwalające ograniczyć zaangażowanie czasowe w sprawy dodatkowe firmy, nie wpływające bezpośrednio na zwiększenie jej przychodów. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Warszawy.

Witamy Cię bardzo serdecznie! Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Tobie naszą ofertę. Zarządzanie flotą pojazdów jest efektywnym sposobem kontroli nad flotą transportową. Dzięki naszemu systemowi, obejmującemu urządzenia oraz odpowiednie aplikacje, ten proces jest bardzo skuteczny. Prowadzony jest ciągły monitoring, dzięki czemu dane o pozycji samochodu są cały czas aktualne. Sprawdź i przekonaj się sam!

Global Collection Service - efektywne negocjacje

Naszym priorytetem jest odzyskanie Twoich pieniędzy w sposób szybki, efektywny oraz bezkonfliktowy. Kadrę firmy Global Collection Service tworzą wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z dłużnikami w różnych częściach świata. Indywidualne podejście do problemu klienta oraz wypracowane procedury mediacyjne sprawiają, że posiadamy odpowiednie kwalifikacje do wykonywania nawet najtrudniejszych zleceń. Jesteśmy najlepszym przykładem, że skuteczna windykacja w Anglii, Niemczech albo Norwegii jest możliwa. Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej.

Wynajem sal

Jeżeli Państwa firma nie dysponuje miejscem, w którym można przeprowadzić konferencję lub rozmowę biznesową - zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Oferujemy klimatyzowane, tanie sale szkoleniowe w Warszawie. Obiekt jest zlokalizowany w centrum miasta. Dysponujemy aż dziewięcioma pomieszczeniami - w celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Terminale

Doskonała obsługa klienta to taka, która przebiega sprawnie i zgodnie ze wszystkimi standardami. W takim działaniu bez wątpienia pomogą nasze terminale POS. Oprócz doskonałych parametrów technicznych warto również zwrócić uwagę na ich nowoczesny i estetyczny wygląd, który pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy.