Famma S.C.

Niszczenie dokumentów, szczególnie tych księgowych i kadrowych, wymaga odpowiedniego przygotowania, tak aby można było do nich łatwo i szybko dotrzeć. Dlatego, jeśli prowadzą Państwo własną firmę, warto zapoznać się z naszą ofertą. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizację i niszczenie dokumentów księgowych i kadrowych.

http://dostepnespolki.pl/

Niewiele firm w sytuacjach kryzysowych jest w stanie dostrzec szansę na rozwój. Jednak dla nas takie momenty są wyzwaniem, które dzięki odpowiedniemu podejściu i natychmiastowym działaniom może przekuć się w sukces. Dlatego też głównym obszarem działalności firmy Dostępne Spółki jest sprzedaż spółek. Z jednej strony jest to ogromne wsparcie dla zadłużonych i borykającymi się z problemami inwestorów, z drugiej - szansa dla tych, którzy poszukują przestrzeni dla własnego biznesu, kreatywnego oraz innowacyjnego.

Przekaż księgowość specjalistom

Od niewielkich przedsiębiorstw po duże korporacje, wszystkie podmioty zobowiązane są do prowadzenia dokumentacji finansowej. Outsourcing księgowości to świetne rozwiązanie, pozwalające ograniczyć zaangażowanie czasowe w sprawy dodatkowe firmy, nie wpływające bezpośrednio na zwiększenie jej przychodów. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Warszawy.

Global Collection Service - efektywne negocjacje

Naszym priorytetem jest odzyskanie Twoich pieniędzy w sposób szybki, efektywny oraz bezkonfliktowy. Kadrę firmy Global Collection Service tworzą wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z dłużnikami w różnych częściach świata. Indywidualne podejście do problemu klienta oraz wypracowane procedury mediacyjne sprawiają, że posiadamy odpowiednie kwalifikacje do wykonywania nawet najtrudniejszych zleceń. Jesteśmy najlepszym przykładem, że skuteczna windykacja w Anglii, Niemczech albo Norwegii jest możliwa. Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej.

Terminale

Doskonała obsługa klienta to taka, która przebiega sprawnie i zgodnie ze wszystkimi standardami. W takim działaniu bez wątpienia pomogą nasze terminale POS. Oprócz doskonałych parametrów technicznych warto również zwrócić uwagę na ich nowoczesny i estetyczny wygląd, który pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy.

Reklama i introligatornia

Działalność firmy Unobrand z Warszawy obejmuje profesjonalne usługi poligraficzne oraz introligatorskie. Proponujemy Państwu projektowanie materiałów reklamowych, oprawianie książek, drukowanie wielkoformatowe, produkowanie opakowań oraz obsługę korespondencji. Sprawdź nasze możliwości na stronie internetowej.

W naszej firmie możecie Państwo znaleźć najlepsze polisy, które pozwolą Wam ochronić majątek oraz zabezpieczyć finansowo Waszą rodzinę na wypadek gdyby Was zabrakło. W Eurokredyt możecie wykupić ubezpieczenia bezterminowe oraz terminowe a także na dożywocie. Nasi doradcy pomogą Wam wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne

Właśnie dzięki tej firmie osoby pracujące w twojej firmie będą mogły wykupić polisę na życie w naprawdę rozsądnej cenie. WuUbezpieczenia oferuje ubezpieczenia pracownicze od następstw nieszczęśliwych wypadków, na pokrycie kosztów leczenia, a także połączone z korzystnym finansowo funduszem inwestycyjnym.