WTS Saja - konsulting dla podmiotów działających na rynkach zagranicznych

Każde państwo posiada swoje własne regulacje, dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. Dotyczy to szczególnie kwestii danin publicznych i opłat fiskalnych nałożonych na przedsiębiorstwa. W naszym kręgu cywilizacyjnym, dla dużych podmiotów, szczególnie znaczenie ma międzynarodowe prawo podatkowe. Doradztwo w tym zakresie proponuje Państwu kancelaria WTS Saja. Wspieramy w działaniach podejmowanych za granicą, obsługujemy procedury przejęć i przekształceń innych podmiotów, a także optymalizujemy koszty fiskalne naszych klientów.

Tłumaczenie tekstów specjalistycznych

Aby zaoferować Państwu jak najwyższą jakość usług zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę ekspertów i absolwentów uczelni filologicznych, a także współpracujemy ze światowymi autorytetami, aby nasze tłumaczenia były wciąż na najwyższym poziomie. Każde Państwa zlecenie analizujemy w indywidualny sposób. W zależności od zleconej tematyki tekstu źródłowego dobieramy najbardziej odpowiednich ekspertów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że przygotowany przez nas materiał będzie poprawny pod kątem językowym oraz merytorycznym. Wszystkie przygotowywane przez nas tłumaczenia dokumentów przechodzą przez dwustopniową kontrolę, składającą się z korekty dokonywanej przez tłumaczy i weryfikatorów.Wykonujemy tłumaczenia fachowych tekstów technicznych, takich jak dokumentacja techniczno-ruchowa, specyfikacje, programy komputerowe, strony internetowe, normy, certyfikaty, dyplomy, umowy, prezentacje firmowe, katalogi, opisy produktów i linie produkcyjne.

W naszej ofercie znajdziecie liczne spółki z o.o na sprzedaż, a więc tak zwane podmioty on-shelf. Są one gotowymi do działania przedsiębiorstwami, jakie posiadają NIP, VAT czy też VAT UE, konieczny do funkcjonowania firmy. Przygotowane zostały u nas jedynie propozycje nieobciążone żadnymi zobowiązaniami handlowymi.

W ramach naszych usług proponujemy pomoc w zakresie rachunków i finansów. Księgowość jest naszą specjalnością oraz codziennością. Działamy w Krakowie, dlatego możesz odwiedzić nas już dzisiaj. Gwarantujemy, że ta propozycja będzie dla Ciebie idealna! Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Księgowi dla firm

Jednym głównych obszarów działalności naszego profesjonalnego biura jest fachowo prowadzona księgowość. Kraków stanowi miasto, w którym znajdziecie naszych specjalistów. Nasze doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje i umiejętności pozwalają na regularne prowadzenie potrzebnych w Waszych przedsiębiorstwach dokumentacji. Przygotowane przez nas zostaną obligatoryjne księgi handlowe, rozchodów i przychodów Waszej firmy. Sporządzane są również konieczne coroczne zestawienia podatkowe kierowane do Urzędów.

Różnorodność papieru biurowego

Dostępny w naszej ofercie papier ksero na pewno sprosta państwa oczekiwaniom. Różne jego wersje dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Dlatego też w asortymencie Solal znajdą państwo materiał do druku wysokonakładowego, przeznaczony do drukarek laserowych oraz wydruku eleganckich broszurek firmowych.

Archiwizacja domumentów - Famma

Niszczenie dokumentów, szczególnie tych księgowych i kadrowych, wymaga odpowiedniego przygotowania, tak aby można było do nich łatwo i szybko dotrzeć. Dlatego, jeśli prowadzą Państwo własną firmę, warto zapoznać się z naszą ofertą. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizację i niszczenie dokumentów księgowych i kadrowych.

Max Benefit - kompleksowa obsługa firm

W badaniach opinii publicznej spora część przedsiębiorców określa biurokrację jako najbardziej uciążliwą część polskich realiów. Aby nieco wspomóc małe i duże firmy z wymogami administracyjnymi biuro rachunkowe Max Benefit świadczy profesjonalne usługi księgowe w Lublinie. W zakresie wykonywanych przez nas działań znajdą Państwo obsługę projektów unijnych, monitoring płatności, prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów, a także ksiąg handlowych. Poznaj więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

Rozwijaj swoją spółkę z Dime Office

Zaoszczędź z nami czas oraz pieniądze i zainwestuj w działalność bez przeszłości gospodarczej. Nasze biuro Dime Office oferuje gotowe spółki z o. o., które rejestrowane są przez nas na terenie Poznania, Warszawy oraz Katowic. Posiadają nadane numery REGON, NIP oraz KRS, a także rejestrację VAT i VAT-UE. Ponadto przygotujemy dla Ciebie umowę, a także potwierdzimy spotkanie u notariusza. Sprzedaż realizowana jest w ciągu doby, dzięki czemu możesz rozpocząć prowadzenie własnego biznesu niemal natychmiast.

Obsługa kadrowo płacowa

Świadczymy profesjonalne usługi zarówno dla początkujących firm, jak i dużych spółek. Realizowana przez nasze warszawskie biuro rachunkowe pełna księgowość oraz obsługa kadrowo płacowa to nie tylko prowadzenie dokumentacji finansowej i akt pracowników, ale również fachowe doradztwo, wraz z wsparciem podczas kontroli.

Wprowadzanie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych

Zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem biznesowym w zakresie informatyki oraz outsourcingiem usług IT. Opracowujemy również plan wdrożenia RODO, czyli Rozprzędzenia o Ochronie Danych Osobowych. W ramach tego działania, dostosowujemy systemy do wymogów zarządzenia oraz modyfikujemy infrastrukturę teleinformatyczną.