WTS Saja - konsulting dla podmiotów działających na rynkach zagranicznych

Każde państwo posiada swoje własne regulacje, dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. Dotyczy to szczególnie kwestii danin publicznych i opłat fiskalnych nałożonych na przedsiębiorstwa. W naszym kręgu cywilizacyjnym, dla dużych podmiotów, szczególnie znaczenie ma międzynarodowe prawo podatkowe. Doradztwo w tym zakresie proponuje Państwu kancelaria WTS Saja. Wspieramy w działaniach podejmowanych za granicą, obsługujemy procedury przejęć i przekształceń innych podmiotów, a także optymalizujemy koszty fiskalne naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie liczne spółki z o.o na sprzedaż, a więc tak zwane podmioty on-shelf. Są one gotowymi do działania przedsiębiorstwami, jakie posiadają NIP, VAT czy też VAT UE, konieczny do funkcjonowania firmy. Przygotowane zostały u nas jedynie propozycje nieobciążone żadnymi zobowiązaniami handlowymi.

Famma S.C.

Niszczenie dokumentów, szczególnie tych księgowych i kadrowych, wymaga odpowiedniego przygotowania, tak aby można było do nich łatwo i szybko dotrzeć. Dlatego, jeśli prowadzą Państwo własną firmę, warto zapoznać się z naszą ofertą. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizację i niszczenie dokumentów księgowych i kadrowych.

Obsługa kadrowo płacowa

Świadczymy profesjonalne usługi zarówno dla początkujących firm, jak i dużych spółek. Realizowana przez nasze warszawskie biuro rachunkowe pełna księgowość oraz obsługa kadrowo płacowa to nie tylko prowadzenie dokumentacji finansowej i akt pracowników, ale również fachowe doradztwo, wraz z wsparciem podczas kontroli.

http://dostepnespolki.pl/

Niewiele firm w sytuacjach kryzysowych jest w stanie dostrzec szansę na rozwój. Jednak dla nas takie momenty są wyzwaniem, które dzięki odpowiedniemu podejściu i natychmiastowym działaniom może przekuć się w sukces. Dlatego też głównym obszarem działalności firmy Dostępne Spółki jest sprzedaż spółek. Z jednej strony jest to ogromne wsparcie dla zadłużonych i borykającymi się z problemami inwestorów, z drugiej - szansa dla tych, którzy poszukują przestrzeni dla własnego biznesu, kreatywnego oraz innowacyjnego.

Przekaż księgowość specjalistom

Od niewielkich przedsiębiorstw po duże korporacje, wszystkie podmioty zobowiązane są do prowadzenia dokumentacji finansowej. Outsourcing księgowości to świetne rozwiązanie, pozwalające ograniczyć zaangażowanie czasowe w sprawy dodatkowe firmy, nie wpływające bezpośrednio na zwiększenie jej przychodów. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Warszawy.

Usługi rachunkowe

Obszarem naszej działalności jest Bydgoszcz i okolice. Biuro rachunkowe Profit to miejsce, gdzie znajdziecie pomoc ze strony doświadczonych i wyspecjalizowanych profesjonalistów. Nasza kadra pomoże Wam w przygotowywaniu niezbędnych rozliczeń. Zajmujemy się wykonywaniem niezbędnej dokumentacji w ramach obowiązujących przepisów prawa. Znajdziecie u nas liczne usługi, świadczone w obszarze księgowości, jak na przykład sporządzanie rozliczeń podatkowych danych przedsiębiorstw.

Kursy in-company

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z wyjątkowej propozycji naszej firmy, która obejmuje szkolenia o różnej tematyce na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdują się między innymi szkolenia otwarte, które z pewnością przyczynią się do rozwoju umiejętności przez Twoich pracowników. Zapraszamy!

Witamy Cię bardzo serdecznie! Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Tobie naszą ofertę. Zarządzanie flotą pojazdów jest efektywnym sposobem kontroli nad flotą transportową. Dzięki naszemu systemowi, obejmującemu urządzenia oraz odpowiednie aplikacje, ten proces jest bardzo skuteczny. Prowadzony jest ciągły monitoring, dzięki czemu dane o pozycji samochodu są cały czas aktualne. Sprawdź i przekonaj się sam!