Famma S.C.

Niszczenie dokumentów, szczególnie tych księgowych i kadrowych, wymaga odpowiedniego przygotowania, tak aby można było do nich łatwo i szybko dotrzeć. Dlatego, jeśli prowadzą Państwo własną firmę, warto zapoznać się z naszą ofertą. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizację i niszczenie dokumentów księgowych i kadrowych.

http://dostepnespolki.pl/

Niewiele firm w sytuacjach kryzysowych jest w stanie dostrzec szansę na rozwój. Jednak dla nas takie momenty są wyzwaniem, które dzięki odpowiedniemu podejściu i natychmiastowym działaniom może przekuć się w sukces. Dlatego też głównym obszarem działalności firmy Dostępne Spółki jest sprzedaż spółek. Z jednej strony jest to ogromne wsparcie dla zadłużonych i borykającymi się z problemami inwestorów, z drugiej - szansa dla tych, którzy poszukują przestrzeni dla własnego biznesu, kreatywnego oraz innowacyjnego.

Usługi BHP-PPOŻ DAN-MAR

Nasi specjaliści już dziś mogą przeprowadzić dla Państwa profesjonalne szkolenia BHP. Warszawa jest rynkiem, na którym zdobyliśmy już wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta to zarówno okresowe, jak i stanowiskowe kursy oraz szkolenia BHP. Warszawa i jej okolice to obszar naszego działania, więc zapoznaj się z naszą ofertą!

Prawo restrukturyzacyjne

Nasze kancelarie z siedzibami w Warszawie i Poznaniu zajmują się doradztwem w zakresie prawa restrukturyzacyjnego. Informujemy, jakie zasady nadzoru nad dłużnikiem mogą zostać ustanowione przez organy sądowe, jakie kompetencje ma zarządca tymczasowy i w jaki sposób decyduje on o sprawach finansowych nadzorowanej firmy.

Uprawnienia na czterokołowiec lekki

Przygotowana przez nas szeroka oferta kursów pozwoli na wybranie najodpowiedniejszej opcji. Prawo jazdy kategoria B1 to kurs teoretyczny i praktyczny. Umożliwia zostanie kierowcą czterokołowca lekkiego. Uczestnictwo możliwe jest po ukończeniu szesnastego roku życia i przy podpisanej zgodzie rodziców.

Strefa Biura

Jesteśmy firmą, która powstała, aby służyć przedsiębiorcom. Specjalnie dla Państwa oferujemy wirtualne biuro. Warszawa to miasto, w którym mamy swoją działalność. To tutaj również funkcjonuje nasza sala do spotkań biznesowych, z której mogą korzystać nasi klienci. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty, w skład której wchodzi nie tylko adres dla firmy, ale również sprzedaż spółek prawa handlowego, czy wynajem sali konferencyjnej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z propozycji.

Maszyny rolnicze

Ziarno stanowi główny produkt, dzięki któremu rolnicy utrzymują siebie i swoje rodziny. Właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę, dzięki której będą mogli sprawdzić stan swojego plonu, aby osiągnąć najlepszy zysk. Pośród asortymentu znajdą Państwo urządzenia do czyszczenia zboża, jego badania, a także segregowania.

Złoto jako inwestycja? Tak!

W naszej ofercie znajdziecie rozmaite medale pamiątkowe i okolicznościowe, monety oraz sztabki wykonane z metali szlachetnych. Złoto inwestycyjne to doskonały, bezpieczny i mogący przynieść zyski, sposób ulokowania swoich oszczędności. Zakupione u nasz kosztowności łatwo się przechowuje. Nadają się one również jako prezent z okazji ślubu lub chrztu.

Kruszec na prezent z okazji chrztu

Oferujemy tabliczki kruszcu próby 999,9 o wadze od 1 do 20 g. Złota sztabka na chrzciny to oryginalny prezent, który świetnie sprawdzi się jako pamiątka uroczystości. Produkty w tej kategorii są umieszczone na tematycznie udekorowanych kartkach np. z motywem oliwek lub gołębia i można nich wykonać grawer.

Agencja ubezpieczeniowa

Zdarzenia losowe mogą spotkać każdego z nas. Warto więc w odpowiedni sposób przygotować się formalnie na ich wypadek - na przykład odwiedzając naszą agencję. Oferujemy bowiem ubezpieczenia w Ostrowcu Świętokrzyskim. W ramach naszej oferty zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa mogą wykupić polisy na życie i zdrowie.

Kontrola obsługi klienta

Oferujemy wiele usług, które mają za zadanie usprawnić działanie Twojej firmy. Na Twoje życzenie tajemniczy klient przez internet może sprawdzić, jak zostanie obsłużony przez pracowników. Podszywamy się pod osoby zainteresowane Twoją ofertą i sporządzamy raport na temat kontaktu, doradztwa oraz sposobu wykonywania usług.

papier a4

Jaki artykuł biurowy stanowi podstawowe wyposażenie gabinetów nauczycielskich, szkół, open space’ów, uczelni, sekretariatów i urzędów? To oczywiście biały papier ksero w formacie A4. W naszym sklepie z akcesoriami biurowymi znajdziesz ryzy po 500 arkuszy w korzystnych cenach. Dostępne są też formaty A3 oraz różne wersje kolorystyczne.

Szkolenia online

W naszej firmie Future Skills przeprowadzamy profesjonalne szkolenia sprzedażowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród wielu klientów. To dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na zwiększeniu swoich kompetencji w sprzedaży danych usług bądź produktu. Swoje szkolenia sprzedażowe przeprowadzamy w bardzo profesjonalny i możliwie jak najszybszy sposób. Jednak zależy nam na jakości oraz tym, żeby każdy uczestnik ze szkolenia wyniósł jak najwięcej. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Grawer tabliczek i piór

Główną usługą, która wyróżnia nasze przedsiębiorstwo jest profesjonalne grawerowanie tabliczek mosiężnych. Czynność odbywa się w sposób bardzo szybki, ale zarazem niesamowicie dokładny. Wykorzystywane technologie oraz narzędzia sprawiają, że powierzane na zadania wykonywane są w sposób bardzo precyzyjny.

Ubezpieczenia pojazdów

Nasza oferta przeznaczona jest dla firm, które posiadają przynajmniej kilka pojazdów dopuszczonych do ruchu. Ubezpieczenie floty samochodowej od zdarzeń komunikacyjnych traktuje wszystkie pojazdy należące do przedsiębiorcy na korzystnych warunkach finansowych w formie polisy. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę!

Kredytowe poręczenie

Prowadzisz własną firmę w Toruniu i okolicach? Pamiętaj, że poręczenia dla przedsiębiorców można uzyskać w specjalnym funduszu. Poznaj szczegóły i zakres pomocy. Zapoznaj się dodatkową ofertą i dowiedz się, jak skorzystać z finansowej pomocy nie tylko w zakresie kredytów czy pożyczek. Wszystkie informacje czekają na naszej stronie.

Podatek w Belgii

Magazynujesz towar w tym państwie? A może eksportujesz i importujesz stamtąd? Albo dokonujesz przewozu osób na tym terenie? Jeśli tak, to stawka Vat w Belgii będzie Cię obowiązywać. 21 procent to podstawowa wartość. Mogą wynosić również 12 i 6 procent. Obowiązuje także 0 procent dla gazet, materiałów z odzysku.