Famma S.C.

Niszczenie dokumentów, szczególnie tych księgowych i kadrowych, wymaga odpowiedniego przygotowania, tak aby można było do nich łatwo i szybko dotrzeć. Dlatego, jeśli prowadzą Państwo własną firmę, warto zapoznać się z naszą ofertą. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizację i niszczenie dokumentów księgowych i kadrowych.

http://dostepnespolki.pl/

Niewiele firm w sytuacjach kryzysowych jest w stanie dostrzec szansę na rozwój. Jednak dla nas takie momenty są wyzwaniem, które dzięki odpowiedniemu podejściu i natychmiastowym działaniom może przekuć się w sukces. Dlatego też głównym obszarem działalności firmy Dostępne Spółki jest sprzedaż spółek. Z jednej strony jest to ogromne wsparcie dla zadłużonych i borykającymi się z problemami inwestorów, z drugiej - szansa dla tych, którzy poszukują przestrzeni dla własnego biznesu, kreatywnego oraz innowacyjnego.

Reklama i introligatornia

Działalność firmy Unobrand z Warszawy obejmuje profesjonalne usługi poligraficzne oraz introligatorskie. Proponujemy Państwu projektowanie materiałów reklamowych, oprawianie książek, drukowanie wielkoformatowe, produkowanie opakowań oraz obsługę korespondencji. Sprawdź nasze możliwości na stronie internetowej.

Pieniądze z Unii

Jeśli prowadzisz swoje własne przedsiębiorstwo, możesz ubiegać się o dotacje z UE. Pożyczki unijne dla firmy to ciekawe rozwiązanie, które warto rozważyć podczas wprowadzania innowacji w swojej spółce. Przedsiębiorstwo z Torunia pomaga w znalezieniu odpowiednich projektów, do których zgłosić się mogą Klienci.

Usługi BHP-PPOŻ DAN-MAR

Nasi specjaliści już dziś mogą przeprowadzić dla Państwa profesjonalne szkolenia BHP. Warszawa jest rynkiem, na którym zdobyliśmy już wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta to zarówno okresowe, jak i stanowiskowe kursy oraz szkolenia BHP. Warszawa i jej okolice to obszar naszego działania, więc zapoznaj się z naszą ofertą!

Prawo restrukturyzacyjne

Nasze kancelarie z siedzibami w Warszawie i Poznaniu zajmują się doradztwem w zakresie prawa restrukturyzacyjnego. Informujemy, jakie zasady nadzoru nad dłużnikiem mogą zostać ustanowione przez organy sądowe, jakie kompetencje ma zarządca tymczasowy i w jaki sposób decyduje on o sprawach finansowych nadzorowanej firmy.

Uprawnienia na czterokołowiec lekki

Przygotowana przez nas szeroka oferta kursów pozwoli na wybranie najodpowiedniejszej opcji. Prawo jazdy kategoria B1 to kurs teoretyczny i praktyczny. Umożliwia zostanie kierowcą czterokołowca lekkiego. Uczestnictwo możliwe jest po ukończeniu szesnastego roku życia i przy podpisanej zgodzie rodziców.

Księgowość

Nasza firma zajmuje się księgowością. Prowadzimy biuro rachunkowe. Cennik usług znajduje się na stronie internetowej i jest on uzależniony od ilości zleceń, a także ich zaawansowania. Swoje usługi prowadzimy na terenie Trójmiasta, a dokładniej w Gdańsku. Zapraszamy do kontaktu w przypadku nurtujących pytań.

Strefa Biura

Jesteśmy firmą, która powstała, aby służyć przedsiębiorcom. Specjalnie dla Państwa oferujemy wirtualne biuro. Warszawa to miasto, w którym mamy swoją działalność. To tutaj również funkcjonuje nasza sala do spotkań biznesowych, z której mogą korzystać nasi klienci. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty, w skład której wchodzi nie tylko adres dla firmy, ale również sprzedaż spółek prawa handlowego, czy wynajem sali konferencyjnej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z propozycji.

Jak pozbyć się ubezpieczenia

Niektóre polisy ubezpieczeniowe są obowiązkowe, a rezygnacja z nich jest uregulowana prawnie. Wypowiedzenie OC może okazać się trudniejszym procesem niż się spodziewałeś, dlatego na naszej stronie tłumaczymy, jak szybko oraz skutecznie rozwiązać niechcianą umowę. Warto wiedzieć, że rezygnacja dopuszczalna jest tylko w kilku przypadkach.

Usługi rachunkowe w Warszawie

Witamy w Accrowell. Specjalizujemy się w usługach księgowych w województwie mazowiecki w Warszawie. Prowadzimy biuro rachunkowe świadcząc usługi dla wielu firm. Zleć nam prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, podatkowych, spraw kadrowo-płacowych. Nie będziesz musiał zatrudniać specjalisty w swojej firmie, a wszelkie zobowiązania związane z finansami będziesz miał załatwione na czas. Przeprowadzimy pełną ewidencję finansów w Twoim przedsiębiorstwie. Zyskasz na tym oszczędności, jak również cenny czas. Skontaktuj się z nami.