WTS Saja - konsulting dla podmiotów działających na rynkach zagranicznych

Każde państwo posiada swoje własne regulacje, dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. Dotyczy to szczególnie kwestii danin publicznych i opłat fiskalnych nałożonych na przedsiębiorstwa. W naszym kręgu cywilizacyjnym, dla dużych podmiotów, szczególnie znaczenie ma międzynarodowe prawo podatkowe. Doradztwo w tym zakresie proponuje Państwu kancelaria WTS Saja. Wspieramy w działaniach podejmowanych za granicą, obsługujemy procedury przejęć i przekształceń innych podmiotów, a także optymalizujemy koszty fiskalne naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie liczne spółki z o.o na sprzedaż, a więc tak zwane podmioty on-shelf. Są one gotowymi do działania przedsiębiorstwami, jakie posiadają NIP, VAT czy też VAT UE, konieczny do funkcjonowania firmy. Przygotowane zostały u nas jedynie propozycje nieobciążone żadnymi zobowiązaniami handlowymi.

Księgowi dla firm

Jednym głównych obszarów działalności naszego profesjonalnego biura jest fachowo prowadzona księgowość. Kraków stanowi miasto, w którym znajdziecie naszych specjalistów. Nasze doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje i umiejętności pozwalają na regularne prowadzenie potrzebnych w Waszych przedsiębiorstwach dokumentacji. Przygotowane przez nas zostaną obligatoryjne księgi handlowe, rozchodów i przychodów Waszej firmy. Sporządzane są również konieczne coroczne zestawienia podatkowe kierowane do Urzędów.

Famma S.C.

Niszczenie dokumentów, szczególnie tych księgowych i kadrowych, wymaga odpowiedniego przygotowania, tak aby można było do nich łatwo i szybko dotrzeć. Dlatego, jeśli prowadzą Państwo własną firmę, warto zapoznać się z naszą ofertą. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizację i niszczenie dokumentów księgowych i kadrowych.

Rozwijaj swoją spółkę z Dime Office

Zaoszczędź z nami czas oraz pieniądze i zainwestuj w działalność bez przeszłości gospodarczej. Nasze biuro Dime Office oferuje gotowe spółki z o. o., które rejestrowane są przez nas na terenie Poznania, Warszawy oraz Katowic. Posiadają nadane numery REGON, NIP oraz KRS, a także rejestrację VAT i VAT-UE. Ponadto przygotujemy dla Ciebie umowę, a także potwierdzimy spotkanie u notariusza. Sprzedaż realizowana jest w ciągu doby, dzięki czemu możesz rozpocząć prowadzenie własnego biznesu niemal natychmiast.

Obsługa kadrowo płacowa

Świadczymy profesjonalne usługi zarówno dla początkujących firm, jak i dużych spółek. Realizowana przez nasze warszawskie biuro rachunkowe pełna księgowość oraz obsługa kadrowo płacowa to nie tylko prowadzenie dokumentacji finansowej i akt pracowników, ale również fachowe doradztwo, wraz z wsparciem podczas kontroli.

Wprowadzanie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych

Zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem biznesowym w zakresie informatyki oraz outsourcingiem usług IT. Opracowujemy również plan wdrożenia RODO, czyli Rozprzędzenia o Ochronie Danych Osobowych. W ramach tego działania, dostosowujemy systemy do wymogów zarządzenia oraz modyfikujemy infrastrukturę teleinformatyczną.