Zawody konne

Prowadzony przez nas na Kaszubach ośrodek jeździecki organizuje różnego rodzaju obozy, treningi sportowe, hipoterapię, a także weekendy w siodle. Od kilku lat organizujemy Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego, w którym bierze udział wielu naszych podopiecznych odnoszących sukcesy na olimpiadach.

Sprzedaż artykułów sportowych

Dysponujemy szerokim wyborem artykułów do różnego rodzaju dyscyplin, w tym fitness. Nasza hurtownia sportowa oferuje odzież i obuwie, sprzęt oraz akcesoria, a także wyposażenie szkół, boisk i hal. Przedstawiciele szkół, klubów, związków lub organizacji mogą liczyć na rabat na zakupy w naszym sklepie internetowym.

Powłoka stołu bilardowego

Firma specjalizuje się w dystrybucji akcesoriów do gier stołowych, jak, między innymi, Snooker. Dostępne w asortymencie sklepu jest sukno bilardowe w czterech różnych kolorach, które, dzięki staranności wykonania i dbałości o szczegóły, używane może być nawet podczas profesjonalnych, międzynarodowych turniejów.

Sportplus Szczecin

Oprócz bardzo korzystnych cen prezentowanych produktów możesz liczyć przede wszystkim na wyjątkowe propozycje. Piłki do kosza, które współtworzą naszą ofertę, to nie tylko zaproszenie na parkiet, to również sprzęt, który pozwoli rozwijać pasję i doskonalić umiejętności. Nie tylko ich trwałość oraz zachowana odpowiednia struktura jest bez zarzutu. Również ich design będzie stanowił silny atut i pozwoli uprzyjemnić każdy trening oraz każdy turniejowy mecz. Możesz liczyć na oryginalne produkty. Z nami rozwiniesz swoje koszykarskie umiejętności.

Rower do jeżdżenia po mieście

Lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu? W takim razie z pewnością jesteście miłośnikami kolarstwa! Rowery miejskie w naszym sklepie internetowym posiadają atrakcyjną cenę. Jesteśmy przekonani, że doskonała jakość naszych pojazdów przekona do zakupów w naszym sklepie nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz asortyment opisaliśmy szczegółowo na naszej oficjalnej stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zachęcamy!