Zawody konne

Prowadzony przez nas na Kaszubach ośrodek jeździecki organizuje różnego rodzaju obozy, treningi sportowe, hipoterapię, a także weekendy w siodle. Od kilku lat organizujemy Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego, w którym bierze udział wielu naszych podopiecznych odnoszących sukcesy na olimpiadach.

Sprzedaż artykułów sportowych

Dysponujemy szerokim wyborem artykułów do różnego rodzaju dyscyplin, w tym fitness. Nasza hurtownia sportowa oferuje odzież i obuwie, sprzęt oraz akcesoria, a także wyposażenie szkół, boisk i hal. Przedstawiciele szkół, klubów, związków lub organizacji mogą liczyć na rabat na zakupy w naszym sklepie internetowym.

Powłoka stołu bilardowego

Firma specjalizuje się w dystrybucji akcesoriów do gier stołowych, jak, między innymi, Snooker. Dostępne w asortymencie sklepu jest sukno bilardowe w czterech różnych kolorach, które, dzięki staranności wykonania i dbałości o szczegóły, używane może być nawet podczas profesjonalnych, międzynarodowych turniejów.

buty enduro

Solidne, trwałe i wykonane ze skóry obuwie jest najlepszą możliwą ochroną dla stopy w trakcie szybkiej jazdy. Buty motocyklowe, jakie proponujemy Państwu w asortymencie naszego sklepu są wykonane właśnie w taki sposób, by, niezależnie od rodzaju jednośladu, z jakiego Państwo korzystacie, stanowiły optymalną ochronę i zapewniały komfort oraz stabilność. Proponujemy takie modele jak Sidi, Falco czy Icon, wśród których znajdują się wersje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie.

Korki piłkarskie

Oferujemy praktyczne sportowe buty - korki piłkarskie, dzięki którym gra w piłkę nożną będzie dostarczała wiele powodów do satysfakcji i umożliwi rozwijanie swoich umiejętności. Nasza propozycja w tym zakresie jest wyjątkowo atrakcyjna - sprzedajemy najwyższej klasy artykuły w doskonałych cenach. Wybierając nasze buty - korki czy halówki, z pewnością będziesz zadowolony z dokonanego zakupu.